۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما هند

امتیاز به مطلب

 

اینبار تور هند هوایی را انتخاب کنید و تجربه ای متفاوت با انچه تابحال داشته اید را رقم بزنید. کشوری به اندازه اروپا که تفریحات و دیدنی های بی حد و حصری به شما ارائه می کند. به گشت و گذار در شهرهای بزرگ هند مثل دهلی، گوا، بمبئی، کلکته و چنای بپردازید. در کافه های دامنه هیمالیا یک فنجان چای بنوشید و از نمای بزرگترین قله برفی دنیا لذت ببرید و یا به سفری کوتاه در رود گنگ شهر وارناسی بروید. به لطف ارزانترین بلیط هواپیما هند که ما ارزائه می کنیم، پول اخرین چیزی ست که برای لذت بردن از جاذبه های هند به ذهن شما خطور می کند. در اینجا نکاتی درباره بلیط در سفر به هند ارائه می کنیم:

رزرو بلیط هواپیما هند
بلیط هواپیما هند

بهترین زمان پرواز به هند

شما میتوانید بلیط ارزان هند را در فصل زمستان و دوره های مونسون پیدا کنید. بهترین زمان برای سفر به هند بستگی دارد به کجا سفر کنید. مثلا در گوا ، فصل مونسون از ژوئن تا سپتامبر ادامه پیدا می کند در حالی که در بقیه مناطق از اکتبر تا نوامبر طول می کشد. از آنجایی که ارزانترین پرواز به هند در فصل مرطوب و بارانی مونسون انجام می شود، اگر به دنبال تعطیلاتی با آب و هوای آفتابی و خشک هستید، نباید در این فصل برای سفر برنامه ریزی کنید.

بهتر است در مورد طمان فستیوال های هند هم تحقیق کنید، چرا که بر قیمت بلیط هواپیما هند تاثیر دارد و به سختی میتوان بلیط ارزان پیدا کرد. اگر در مورد زمان و موقعیت سفر خود انعطاف پذیری به خرج دهید، کارشناسان ما می توانند ارزان ترین پروازها را برای شما رزرو کنند و به این منظور پیشنهاد می کنیم که 3 تا 4 ماه قبل اقدام کنید.

 

ایرلاین هایی که به هند پرواز دارند!

پیدا کردن پرواز به هند چندان سخت نیست و تنوع ایرلاین های هند هم زیاد نیست. لیست این ایرلاین ها را میتوانید رد زیر ببینید:

  • لوفتهانزا
  • ترکیش ایرلاین
  • ایران ایر
خط ویژه هند
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۶

سفارتخانه هند

سفارت ترکیه در هند

نام سفیر : سوراب کومار

آدرس : خیابان بهشتی- خیابان میرعماد- نبش کوچه نهم- پلاک ۲۲

تلفن : 88755105

فکس : 88755973

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید