۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور جزایر پرنس استانبول

تور جزایر پرنس استانبول
امتیاز 4 از 1 رای

کشور ترکیه دارای جزیره های بسیار متعددی است که هر کدام از آنها بسیار زیبا و پرطرفدار می باشند.این جزایر در شهرهای توریستی آن از جمله استانبول،آنتالیا،آلانیا پراکنده شده اند. انتخاب تور استانبول و رفتن به یکی از جزایر استانبول بهترین راه برای استفاده از سواحل خیره کننده با نخل های زیبا و امواج گوش نواز دریاست.یکی از این جزایر پرطرفدار ، تور جزایر پرنس استانبول می باشد.

 

معرفی جزایر پرنس در استانبول

استانبول بعنوان پایتخت ترکیه یکی از پرطرفدارترین شهرها برای سفر است که در بین ایرانیان نیز بسیار محبوب است.مردمان استانبول خونگرم و بسیار مهمان نوازند و جزو آن دسته از شهرهایی است که می توانید بارها و بارها از آن دیدن کنید.این شهر  از طرف شمال با دریای سیاه و از طرف جنوب با دریای مرمره احاطه شده است.

تور جزایر پرنس استانبول
تور جزایر پرنس استانبول

دریای مرمره استانبول جزایر نه گانه ای را در خود جای داده است که از جمله این جزایر نه گانه میتوان به :کینالی آدا ، بورگاز آدا ، هیبلی آدا ، بیوک آدا ، صدف آدا، قاشق آدا ، سیوری آدا ، یاسسی آدا و طاوشان آدا اشاره کرد که از بین این موارد نه گانه بیشتر جزایر کینالی آدا و بیوک آدا مورد استقبال گردشگران قرار میگیرد .این جزایر عمومی از زیبایی های خاصی برخوردار می باشند و بیشتر در فصل تابستان و بهار گردشگر می پذیرد و با توجه به نظر گردشگران جزو یکی از بهترین جاذبه های طبیعی استانبول قرار گرفته است.

جزایر پرنس استانبول
جزایر پرنس استانبول

جزیره پرنس استانبول تقریبا 20 هزار نفر جمعیت دارد و به خاطر نزدیکی به استانبول و مکانهای تاریخی و توریستی آن سالانه میلیونها نفر به این جزایر می روند در نتیجه این جزیره بدون شک، بهشتی از کشور زیبای ترکیه بشمار میرود.درون محوطه جزایر پرنس ،مساجد ، کلیساها ، پلاژها ، رستوران ها و جنگل های زیادی نهفته است و بیشترین آثار تاریخی درون جزیره بیوک آدا جای گرفته است و با چنین امکاناتی جزو یکی از بهترین جاذبه های گردشگری ترکیه محسوب میشود.

 نحوه رفتن به جزایر پرنس استانبول
نحوه رفتن به جزایر پرنس استانبول

با سفر به جزایر پرنس استانبول دیگر نیازی نیست برای انجام تفریحات به بیرون از این جزایر بروید چرا که داخل این محوطه همه نوع تفریحات و خوردنی موجود است از رستوران ها گرفته تا پلاژهای خصوصی و تفریحات خانوادگی در جزیره پرنسس باعث جذب عده زیادی از گردشگران و مسافران شده است و غواصی شنا یکی دیگر از تفریحات محبوب در جزیره پرنس است.

 

مسیر رفتن به جزایر پرنس استانبول

بهترین راه رفتن به جزایر پرنس از طریق قایق های تندرو و یا اتوبوس می باشد.مدت زمانی که طول میکشد تا شما به آنجا برسید حدود 2 ساعت میباشد .این قایق ها به محض پر شدن شروع به حرکت میکنند و مسافران را به جزایر پرنس می رسانند در بین راه میتوانید از صدای مرغان دریایی و موج زدن آب های دریای مرمره لذت ببرید.

جزایر پرنسس استانبول
جزایر پرنسس استانبول

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید