۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تور رافتینگ در استانبول

امتیاز به مطلب

استانبول یکی از پر گردشگرترین مقاصد گردشگری دنیا محسوب می شود که همه ساله میزبان ،میلیون ها گردشگر ست و بخش عمده اقتصاد آن از طریق تفریحات استانبول است البته این تمام ماجرا نیست بلکه استانبول یک شهر فرهنگی و تاریخی ست و بسیاری از مراکز دولتی در آن جای گرفته است و اما ما در این بخش می خواهیم به هیجان انگیزترین تفریحات ترکیه یعنی تور رافتینگ استانبول اشاره کنیم پس با ما همراه باشید.

تور رافتینگ استانبول
تور رافتینگ استانبول

همانطور که می دانید رافتینگ به معنی قایق رانی در رودخانه پر خروش است .این تور جذاب و فوق العاده تفریحی در سرتاسر شهرهای ترکیه اعم از آنتالیا و آلانیا و … صورت میگیرد ولی در شهر استانبول در میان کوهستان هایی با طبیعت زیبا انجام می پذیرد ،پس قبل از رزرو تور رافتینگ کلیه تجهیزات را به همراه داشته و جلیقه نجات را بر تن کنید.

تور رافتینگ در استانبول
تور رافتینگ در استانبول

تور قایق سواری یا تور رافتینگ استانبول هر روز در روستای Dokuzdegirmen برگزار می گردد.وقتی وارد این روستای زیبا می شوید ، تور شما با گشتن در روستا و صرف چای در نزدیکی رودخانه Melen آغاز می شود.سپس تجهیزات کامل، پوشاک و لباس مناسب در اختیار شما قرار می گیرد و تور هیجان انگیز رافتینگ شروع می شود.این قایق ها در ظرفیت های 2 و 8 نفره بوده است و شما می توانید حدود ۱٫۵ – ۲ ساعت در فاصله نزدیک به ۱۱km قایق سواری کنید و سپس برای ناهار توقف خواهید کرد و پس دوش گرفتن و تعویض لباسهایتان به استانبول و یا هتل موردنظر باز خواهید گشت. برای آگاهی بیشتر از این تور به جزییات زیر توجه کنید.

جزئیات تور رافتینگ در استانبول

  • می توانید این تور را از هتل های استانبول تهیه کنید.
  • ساعت شروع تور از ساعت ۷٫۳۰ صبح میباشد و حدود ساعت 7 عصر باز خواهید گشت.
  • مدت زمان تور : ۱۱٫۵ ساعت
  • هزینه تور شامل: حمل و نقل ، تجهیزات و لباس نئوپرن ، جلیقه نجات، کلاه ، چکمه ، چای و ناهار و لیدر
  • برنامه تور رافتینگ ممکن است در صورت شرایط آب و هوایی غیرمنتظره تغییر یابد.شرایط فصلی ممکن است لباس از جمله ژاکت، کلاه ، بارانی یا چتر باشد.
  • وسایل مورد نیاز جهت شرکت در تور : کفش پیاده روی راحت و مناسب برای سطوح ناهموار، بطری آب ، دوربین ، تی شرت و شورت و حوله.
  • این تور برای کسانی که مشکلاتی از جمله آسم ، دیابت و صرع دارند مناسب نیست.

 

تور رافتینگ استانبول
تور رافتینگ استانبول
قیمت تور رافتینگ استانبول
قیمت تور رافتینگ استانبول
قیمت تور رافتینگ در استانبول
قیمت تور رافتینگ در استانبول
روزی هیجان انگیز با تور رافتینگ استانبول
روزی هیجان انگیز با تور رافتینگ استانبول

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید