۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
امتیاز به مطلب

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت بزرگترین مرکز خرید در پاتونگ است . این مرکز خرید قطب اصلی خرید در پاتونگ است و تغییرات اساسی در چهره خرید در این منطقه از پوکت به وجود آورده است . جانگ سیلون تقریبا یک شهر است با فروشگاه های زیاد ، ماساژ در طبقه پایین ، چندین رستوران در طبقه های بالا ، بولینگ ، 6 سینما و … . از دید گردشگران تور پوکت زمانی که باران می بارد و یا وقتی که گرما غیرقابل تحمل است این مرکز خزید بهترین انتخاب برای یک روز کامل است . 

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

درباره مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

فروشگاه های اصلی در مجموعه جانگ سیلون عبارتند از : رابینسون و سوپرمارکت بیگ سی .

رابینسون : 200 فروشگاه در این بهشت خرید وجود دارد . در اینجا می توانید انواع لباس های برند ، عینک آفتابی ، لوازم آرایشی و عطر ، کفش ، دی وی دی ، بازی های کامپیوتری ، تلفن های همراه و لوازم جانبی ، لوازم الکتریکی و … را خریداری کنید . در طبقه بالا رابینسون بهترین مکان برای خرید کفش های زنانه و احتمالا بزرگترین انتخاب لباس زیر زنانه در تایلند است . لوازم خانگی از جمله گلدان ، فنجان ، جعبه سیگار و انواع سوغاتی با قیمت های مناسب وجود دارد . اینجا از ارزانترین مراکز خرید پوکت به شمار می رود .

سوپرمارکت بیگ سی : طبقه پایین دارای یک سوپرمارکت غذای بزرگ ، مجلات ، دی وی دی و ردیف کالاهای خانگی است . 

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

آنچه که در جانگ سیلون می توانید انجام دهید 

جانگ سیلون جایی است که سرگرمی های فراوانی دارد و می تواند یک روز کامل شما را سرگرم کند . جانگ سیلون به 4 منطقه ، بلوار سیلانگ ، بندر ، سینو پوکت و میدان پوکت تقسیم شده است . 

جانگ سیلون بیش از یک مرکز خرید است ، در اینجا شما همچنین می توانید از انواع غذاها و نوشیدنی ها در بسیاری از رستوران ها لذت ببرید .  پس از آن در SF Cinema City و SF Strike Cup می توانید سرگرم شوید . این مرکز همچنین دارای کلوپ شبانه مشهور و باشگاه ساحلی است . Mario Land بزرگترین منطقه بازی برای بچه ها و نوجوانانو جوانان در این مرکز قرار دارد . موزه جهانی شل نیز در منطقه سینو پوکت واقع شده است . علاوه بر اینها ، یک XD Theather نیز وجود دارد که به شما یک تجربه ی حرکت 4D را می دهد . 

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

ماساژ – MASSAGE

ماساژ پا و ماساژ تایلندی یک راه عالی برای استراحت است که در طبقه پایین این مرکز خرید وجود دارد . قیمت ها خوب و مناسب هستند . “ماهی اسپا” را فراموش نکنید . در این نوع اسپا ماهی های کوچک گرسنه پوست های مرده پای شما را می خورند . 

بولینگ – BOWLING

لذت بردن از 12 خط بولینگ با موسیقی با صدای بلند و چراغ های فلش ، میز بیلیارد ، جعبه های کارائوکه ، توپ و بازی های ویدئویی . بولینگ در طبقه سوم قرار دارد و از ساعت 11 باز می شود . 

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون در پوکت

کیدزونا – KIDZOONA

در طبقه بالا زمین بازی بزرگ برای بچه ها قرار دارد . این زمین گسترده ، رنگی و ساخته شده از لاستیک فنری ، می تواند فرصتی برای بازی و تفریح بچه ها باشد . بچه هایتان را به مسئولین بسپارید و با خیال راحت به دنبال خرید بروید و مطمئن باشید که به خوبی از بچه هایتان مراقبت خواهند کرد . 

موزه جهانی شل -SHELL MUSEUM

موزه جهانی شل مکانی رنگارنگ است که در محوطه سینو پوکت واقع شده است . 

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون تایلند

فیلم و تئاتر – MOVIE THEATER

سینمای اصلی شامل 6 اتاق فیلم و تئاتر می باشد . در کنار آن ، سینما 4 بعدی ، جایی است که عینک های سه بعدی را در صندلی های متحرک بپوشید و پدر دنیای مجازی حرکت کنید .

نمایش آب و نور – WATER AND LIGHT SHOW

نمایش آب و نور روز، داستان تاریخی پوکت را روایت می کند .

مرکز خرید جانگ سیلون پوکت
مرکز خرید جانگ سیلون پوکت

آدرس مرکز خرید جانگ سیلون :

مرکز خرید جانگ سیلون در مرکز ساحل پاتونگ در انتهای Soi Bangla واقع شده است . 

ساعت فعالیت : هر روز 11 صبح تا 22

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید