۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران کی اف سی ایروان

یکی از دغدغه های گردشگران تور ارمنستان ، پیدا کردن رستوران های خوب در این کشور است . غذاهای ارمنستان ، طعم خوب و دلچسبی دارند اما اگر به غذاهای بومی علاقه ندارید می توانید در شعبه های رستوران های بین المللی در ایروان غذا میل کنید . رستوران کی اف سی ایروان یکی از رستوران های پرطرفدار این شهر است که با استقبال مردم همراه است . در اینجا بیشتر با این رستوران آشنا می شوید . 

رستوران کی اف سی ایروان
رستوران کی اف سی ایروان

برخی رستوران های زنجیره ای در کشور ارمنستان شعبه دارند . یکی از این رستوران ها ، رستوران‌ زنجیره‌ای KFC (کنتاکی مرغ سرخ شده) می باشد که تخصص در طبخ غذا با مرغ دارد . در این رستوران ایروان انواع ساندویچ سرو می شود و همه‌ی آن‌ها از مرغ تهیه می‌شوند اما چاشنی‌ها و سس‌های متفاوتی دارند . در KFC  ایروان سیب زمینی سرخ‌ شده و سالاد سزار نیز سرو می شود البته در کنار برخی غذاها ، سیب زمینی سرخ شده نیز قرار دارد . در رستوران کی اف سی ارمنستان دسرهای مختلفی مانند چیز کیک ، شکلات و مافین میوه هم بفروش می رسد . قیمت‌ غذاهای کی اف سی ایروان بسیار مناسب است و از ۱/۴۵ دلار شروع می‌شود .

رستوران کی اف سی در ایروان
رستوران کی اف سی در ایروان

رستوران کی اف سی بیرون بر هم دارد و می توانید خارج از رستوران ، از محل اقامتتان غذا سفارش دهید . در رستوران KFC بال مرغ در ظروفی سبد مانند هم عرضه می‌شود که قیمت آن نیز ۱۰ دلار است . فضای داخلی رستوران کی اف سی خاص و زیبا و تمیز می باشد . مبل‌ها و صندلی‌های قرمز ، دیوارهای رنگ‌شده و تلویزیون پلاسمای بزرگ دکوراسیون رستوران را تشکیل می‌دهند . رستوران KFC ایروان شعبه‌های دیگری در ایروان ، در خیابان‌های ماشتوتس ۴۰/۳ ، موسکویان ۱۷/۳ ، تیگران متز ۱۵ و خیابان شمالی ۱ دارد و با توجه به محل رفت و آمدتان می توانید در یکی از این رستوران ها غذا میل کنید . این رستوران ها از ساعت ۱۱ صبح تا ۱ بامداد خدمات رسانی می کنند و از بهترین رستوران های ارمنستان محسوب می شوند .

رستوران کی اف سی ارمنستان
رستوران کی اف سی ارمنستان

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
خط ویژه مشاوره
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید