۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رفت و آمد در کیش

امتیاز به مطلب

یکی از سوالات رایج در میان گردشگران تور کیش این است که برای رفت و امد در این جزیره چه وسیله ای مناسب است و برای استفاده از هر وسیله باید چه مبلغی پرداخته شود . باید گفت در کیش برای جابجایی از نقطه ای به نقطه دیگر می توان از تاکسی و مینی بوس استفاده کرد و یا اینکه از موسسات رنت کار اتومبیل کرایه نمود . با انتخاب وسیله مناسب برای رفت و آمد در کیش گردشگران می توانند از جاذبه های تاریخی این جزیره دیدن کنند ، سری به مراکز خرید کیش بزنند و برای تفریح به اسکله ، ساحل و مراکز تفریحی بروند . با لذت سفر همراه باشید تا در مورد گشت و گذار در کیش بیشتر بدانید .

رفت و آمد در کیش
رفت و آمد در کیش

رفت و آمد در کیش

برخی از گردشگران برای گردش در جزیره کیش از تاکسی های دربستی (سفید رنگ) ، تاکسی های خطی (زرد رنگ) و مینی بوس استفاده می کنند و تعدادی نیز با مراجعه به موسسات مختلف اتومبیل کرایه می کنند . توجه داشته باشید که در کیش بستن کمربند ایمنی برای سرنشینان جلو اجباری است و سوار شدن بیش از ظرفیت خودرو ممنوع می باشد . تاکسی های کیش به تاکسی متر مجهز هستند و نرخ کرایه با توجه به تاکسی متر محاسبه می گردد .

هزینه رفت و آمد در جزیره کیش
هزینه رفت و آمد در جزیره کیش

در این بخش هزینه استفاده از وسایل مختلف حمل و نقل شهری در کیش ارائه شده است . فقط توجه داشته باشید که نرخ های آمده در زیر ممکن است با تغییر همراه شوند .

کرایه خودرو : همانگونه که بیان شد برخی از گردشگران کرایه اتومبیل را به استفاده از تاکسی و مینی بوس ترجیح می دهند . در کیش موسسات مختلفی وجود دارد که در ازای دریافت مدارک و وجه این امکان را برای گردشگران فراهم می کنند . اصل گواهینامه معتبر ، کارت شناسایی معتبر و ارائه یک فقره چک به ارزش خودرو یا وجه نقد به عنوان ضمانت به موسسه رنت کار از مدارک لازم برای کرایه خودرو می باشد . برای اجاره خودرو در کیش بسته به کارخانه خودرو ساز و مدل خودرو مبلغ 60 هزار تومان تا 600 هزار تومان به ازای 24 ساعت پرداخت می گردد .

هزینه استفاده از تاکسی های خطی :

  • ورودی تاکسی در روز : 990 تومان
  • ورودی تاکسی از نیمه شب تا 6 صبح : 1200 تومان
  • از 0 تا 7 کیلومتر به ازای هر کیلومتر 98 تومان بر کرایه افزوده می شود .
  • از 7 کیلومتر به بالا کرایه به ازای هر کیلومتر 123 تومان زیاد می شود .

بازار سفین ، خیابان کنار فاز A ، بازار ونوس ، بازار مروارید ، شهرک صدف ، خیابان آذربایجان ، خیابان فردوسی ، بازار پردیس ، بازار مرجان و برعکس مسیر تاکسی های خطی می باشد .

نرخ کرایه فرودگاه :

  • ورودی تاکسی در روز : 7200 تومان
  • ورودی تاکسی از نیمه شب تا 6 صبح : 9000 تومان

هزینه استفاده از تاکسی های دربستی :

  • ورودی تاکسی در روز : 3600 تومان
  • ورودی تاکسی از نیمه شب تا 6 صبح : 4500 تومان
  • از 0 تا 7 کیلومتر به ازای هر کیلومتر 360 تومان بر کرایه افزوده می شود .
  • از 7 کیلومتر به بالا کرایه به ازای هر کیلومتر 396 تومان زیاد می شود .

هزینه استفاده از مینی بوس : کرایه هر نفر شب یا روز 900 تومان

 

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید