۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران کیزیکی باتومی

در سفر به باتومی گردشگران بعد از بازدید از جاذبه های باتومی ، تجربه تفریحات مهیج ، لذت بردن از طبیعت فوق العاده و چشم اندازهای خیره کننده ، پیاده روی در بلوار باتومی ، بهره مندی از سواحل باتومی و در مجموع داشتن یک روز پر مشغله نیاز دارند با مراجعه به یک رستوران و غذاخوری مناسب غذایی خوشمزه سرو کنند تا دوباره با نیرویی مضاعف برنامه شان را از سر بگیرند . در شهر ساحلی باتومی بیش از 200 گزینه غذاخوری وجود دارد که از نظر موقعیت ، منو ، قیمت و کیفیت غذا با یکدیگر متفاوت می باشند . یکی از رستوران های خوب باتومی رستوران کیزیکی باتومی Kiziki Restaurant Batumi است که با قیمتی متوسط غذاهایی با کیفیت ارائه می دهد . رستوران کیزیکی از نظر سایت معتبر تریپ ادوایزر یکی از بهترین رستوران ها در باتومی است .

رستوران کیزیکی باتومی
رستوران کیزیکی باتومی

رستوران کیزیکی در خیابان ملیکیشویلی شماره 24 واقع شده است . این رستوران در فضایی آرام و دوستانه انواع غذاهای گرجی و اروپایی را سرو می کند . منوی ویژه این رستوران نیز شامل غذاهای مخصوص گیاهخواران و وگان می باشد . رستوران کیزیکی شهر باتومی برای وعده های صبحانه ، ناهار و شام پذیرای مشتریان می باشد . کیزیکی یکی از بهترین رستوران های باتومی برای چشیدن انواع غذاهای محلی و گرجی است . گردشگران تور باتومی تابستان با رفتن به رستوران کیزیکی در قبال پرداخت هزینه متوسط می توانند غذاهایی خوشمزه و خوش طعم را نوش جان کنند .

Kiziki Restaurant Batumi
Kiziki Restaurant Batumi

رستوران کیزیکی گرجستان همه روزه از ساعت 9 تا زمانی که آخرین مشتری رستوران را ترک کند باز است . علاوه بر قیمت مناسب و ارائه غذاهای با کیفیت ، وجود پرسنل مودب ، سرویس دهی مناسب و محیط آرام سبب شده این رستوران مشتریان زیادی داشته باشد . رستوران کیزیکی در کنار رستوران بلوار قدیمی باتومی ، رستوران قلب باتومی ، رستوران تاوادوری باتومی و رستوران لاگونا باتومی از بهترین ها در پایتخت گردشگری گرجستان می باشد .

رستوران کیزیکی در باتومی
رستوران کیزیکی در باتومی

مشخصات رستوران کیزیکی باتومی

  • آدرس رستوران کیزیکی باتومی : Melikishvili St., 24, Batumi, Georgia
  • تلفن رستوران کیزیکی در باتومی : 557928492 – 995+
  • ساعت کاری رستوران Kiziki باتومی : از ساعت 9 تا آخرین میهمان
  • سبک غذاهای رستوران کیزیکی Kiziki باتومی : غذاهای گرجی ، اروپایی ، منوی ویژه برای گیاهخواران و وگان
  • قیمت غذاهای رستوران کیزیکی شهر باتومی : قیمت غذاهای این رستوران متوسط ارزیابی شده است
  • رستوران کیزیکی گرجستان برای سرو وعده های صبحانه ، ناهار و شام مناسب می باشد
رستوران های گرجستان
رستوران های باتومی
رستوران کیزیکی شهر باتومی
رستوران کیزیکی شهر باتومی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید