۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر مالزی:

٤٣٦٧٤٤٥١ - ٠٢١

تور کوالالامپور

در شهر زیبای کوالالامپورمردم از هر قوم و نژادی با فرهنگ ها و مذاهب گوناگون کنار هم زندگی می کنند به همین دلیل این شهر را آسیای کوچک می نامند. کوالالامپور دارای جاذبه های گردشگری فراوانی است برخی از معروف ترین آنها شامل برج پتروناس، باراز کوالالامپور، برج منارا، معبد غار باتو می باشد. به دلیل جاذبه های گردشگری فراوان گردشگران تور مالزی رو به افزایش است.

مسافران تور کوالالامپور می توانند 2 هفته به صورت توریستی و بدون اخذ روادید در کوالالامپور اقامت کنند . اما بیشتر از 2 هفته اقامت نیاز به اخذ ویزای مالزی دارند.

تور کوالالامپور لنکاوی
کوالالامپور لنکاوی

قیمت تور کوالالامپور:

بعد از سفر های نوروزی در فصل بهار سفر به کوالالامپور افت می کند. که نسبتا از 14 فروردین به بعد 40 درصد کاهش می یابد.همچنین در ماه اردیبهشت قیمت 20 درصد به دلیل مطلوب بودن آب و هوا افزایش می یابد.

پروازهای تور کوالالامپور:

پرواز های مستقیم شامل:ایران ایر و ماهان . و پرواز خای خارجی شامل امارات و قطری و…..

تور کوالالامپور و پنانگ
تور کوالالامپور و پنانگ

خدمات تور کوالالامپور

خدمات تور  شامل پرواز رفت و برگشت ، گشت های شهری متنوع با تورلیدر فارسی زبان در شهر کوالالامپور ، بیمه مسافرتی ،ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه کوالالامپور ، هتل متنوع در کوالالامپور با خدمات مختلف.

تور کوالالامپور بالی
تور کوالالامپور بالی

بهترین زمان سفر به کوالالامپور

شهر کوالالامپور دارای آب و هوایی استواییبا بارندگی زیاد می باشدد.و به دلیل نزدیک بودن به خط استوا دمای بالایی دارد. که کمترین درجه حرارت آن 22 درجه و بیشترین درجه حرارت در این شهر 33 درجه می باشد. خنکترین ماه های سال در این شهر ماه های دسامبر تا فوریه می باشد که تفاوت دما با ماه های دیگر سال 2 تا 3 درجه است.

بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور کوالالامپور

لذت سفری دل انگیز با تور کوالالامپور را در لذت سفر تجریه کنید

۷

شب

تور کوالالامپور فروردین ۹۷

تور کوالالامپور فروردین 97

۲,۰۴۰,۰۰۰ تومان
ماهان
تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید