۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

راهنمای سفر به کوالالامپور

کوالالامپور پایتختی مدرن و زیبا با آسمان خراش های سر به فلک کشیده طبیعت زیبا و منحصر به فرد است که گردشگران تور مالزی را افزایش داده است.این شهر به دلیلی نزدیکی به خط استوا همیشه آب هوایی بهای داردو و از گرمای شدید تابستان و سرمای شدید زمستان خبری نیست. حالا که برای سفر این شهر زیبا را انتخاب کرده اید بهتر است با راهنمای سفر به کوالالامپور آشنا شوید.

راهنمای سفر به کوالالامپور
راهنمای سفر به کوالالامپور

مدارک مورد نیاز برای قبل از سفر

قبل از سفر باید پاسپرت یا گذرنامه تهیه کنید.که هزینه نیز دارد. اگر قصد سفر به مالزی کمتر از 14 روز را دارید و به صورت توریستی می خواهید به مالزی سفر کنید  در فرودگا ویزا را دریافت خواهید کرد در غیر این صورت باید برای اخذ ویزا قبل از سفر اقدام کنید.

 

واحد پول مالزی

واحد پول مالزی رینگت است که هر رینگت 855 تومان می باشد. از جمله اسکناس های مالزی  ۱ رینگتی (آبی)، ۵ (سبز)، ۱۰ (قرمز)، ۵۰ (فیروزه ای) و ۱۰۰ رینگت (بنفش) می باشد.نام سکه های مالزی سِن (sen) می باشد که هر 100 سن برابر با یک رینگت است. سکه ها عبارتند از ۵، ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سن . همچنین سطح قیمت ها در کوالالامپور و تهران فرق چندانی با هم ندارد در برخی اقلام ارزان تر و در برخی گران تر است.

سفر به کوالالامپور
سفر به کوالالامپور

 

روش‌ های سفر به کوالالامپور

چون کوالالامپور فاصله ی زیادی با ایران دارد بهترین راه سفر به این کشور هواپیما می باشد. اگر طولانی تر شدن سفر به کوالالامپور برای شما اهمیتی ندارد می توانید زمینی ترکیبی به این شهر سفر کنید. برای سفر به این کشور می توانید از تور کوالالامپور استفاده کتید و یا به صورت شخصی به این شهر سفر کنید.

بهترین زمان سفر به کوالالامپور
بهترین زمان سفر به کوالالامپور

غذا و خوردنی در کوالالامپور

در بیشتر رستوران های کوالالامپور غذای حلال وجود دارد . مکان هایی نظیر McDonaldl’s، Chili’s، Pizza Hut، KFC، Burger King از جمله جاهایی است که غذای حلال در آن سرو می شود.

خدمات تبدیل ارز

در کوالالامپور نگران تبدیل پول خود نباشید چرا که صرافی های زیادی در این شهر برای تبدیل پول شما وجود دارد تا به رینگت تبدیل کنند . اما باید بدانید که ریال را تبدیل نمی کنند پس حتما با خود دلار ببرید.

نکات مهم برای سفر به کوالالامپور
نکات مهم برای سفر به کوالالامپور

 

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید