۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

رستوران لافکالافکا مسکو

رستوران لافکالافکا مسکو
امتیاز به مطلب

یکی از نگرانی ها و دغدغه های گردشگران در سفر به مسکو می تواند انتخاب محل مناسب برای سرو وعده های غذایی باشد . در مسکو رستوران های مختلفی وجود دارد که از نظر نوع غذا ، کیفیت غذا و موقعیت با یکدیگر متفاوت می باشند . این تفاوت ها موجب می گردد برخی از گزینه های غذاخوری این شهر در میان رستوران های ارزان مسکو و برخی دیگر در میان گران ترین رستوران های مسکو دسته بندی گردند . رستوران لافکالافکا مسکو در قسمت شمالی مرکز شهر در خیابان Petrovka واقع شده و در تمامی روزهای هفته باز می باشد . لافکالافکا رستوران جدیدی است که انواع غذاهای خوشمزه روسی را در منوی خود گنجانده است . مسافران کاری و تفریحی با مراجعه به این رستوران می توانند از طعم و مزه غذاهای روسی لذت ببرند .

رستوران لافکالافکا مسکو
رستوران لافکالافکا مسکو

رستوران لافکالافکا یکی از بهترین رستوران های مسکو برای سرو انواع غذاهای روسی است . این رستوران به دنبال از نو خلق کردن غذاهای قرن هجدهم نیست اما در طبخ غذاهایش به اصالت و سنت ها احترام گذاشته شده است . در رستوران LavkaLavka مسکو برای پخت و طبخ غذا از مواد اولیه تازه فصلی استفاده می شود . این امر موجب شده منوی این رستوران با توجه به فصل تغییر کند . این رستوران مسکو با سرو غذاهای با کیفیت و خوشمزه و سرویس دهی مناسب توانسته رضایت مشتریان را جلب نماید . توجه داشته باشید که قیمت غذاهای رستوران لافکالافکا روسیه منطقی بوده و با توجه به موقعیت و کیفیت غذاها تعیین شده است .

LavkaLavka Restaurant Moscow
LavkaLavka Restaurant Moscow

رستوران لافکالافکا را می توان اولین رستوران مزرعه مسکو دانست . گردشگران تور مسکو با مراجعه به این رستوران ساعاتی بیادماندنی در کنار دوستان و یا خانواده خود خواهند داشت . کارکنان رستوران برخوردی دوستانه با مشتریان دارند . آنان در اولین فرصت به خواسته های مشتریان پاسخ می دهند . در این رستوران علاوه بر سرو غذاهای روسی و آشنایی با آشپزی اصیل روسی می توان انواع غذاهای اروپای مرکزی و شرقی و همچنین غذاهای گیاهی و بدون گلوتن را چشید .

رستوران لافکالافکا در مسکو
رستوران لافکالافکا در مسکو

اطلاعاتی درباره رستوران لافکالافکا مسکو

  • آدرس رستوران لافکالافکا در مسکو : Moscow, Petrovka str 21/2
  • تلفن رستوران LavkaLavka مسکو : 4956212036 – 7+ و 9031155033 – 7+
  • وب سایت رستوران لافکالافکا روسیه : http://restoran.lavkalavka.com/en/
  • ساعت کاری رستوران لافکالافکا مسکو : دوشنبه ها از ساعت 6 بعد از ظهر تا 12 نیمه شب – سه شنبه تا پنج شنبه و یک شنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 12 نیمه شب – جمعه ها و شنبه ها از ساعت 12 ظهر تا 1 بعد از نیمه شب
رستورانهای مسکو
رستوران های مسکو
رستوران های مسکو با غذاهای روسی
هزینه غذا در مسکو
رستوران LavkaLavka مسکو
رستوران LavkaLavka مسکو

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید