۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران لس امیس سنگاپور

در میان رستوران های سنگاپور گزینه هایی وجود دارد که در زمینه طبخ و سرو انواع غذاهای متعلق به دیگر ملل و کشورها فعالیت می کنند . یکی از این گزینه های غذاخوری رستوران لس امیس سنگاپور Les Amis Restaurant Singapore است که با غذاهای خوشمزه و با کیفیت فرانسوی از میهمانان و مشتریان خود پذیرایی می کند . رستوران لس امیس با بیش از 20 سال سابقه یکی از بهترین رستوران های سنگاپور است . این رستوران از زمان تاسیس تا کنون موفق به دریافت جوایز مختلف از موسسات معتبر شده و چندین بار در میان 50 رستوران برتر آسیا قرار گرفته است . برای گردشگرانی که علاقه مند به چشیدن انواع غذاهای فرانسوی هستند پیشنهاد می گردد در سفر به سنگاپور حتی شده برای یک بار به این رستوران سر بزنند .

رستوران لس امیس سنگاپور
رستوران لس امیس سنگاپور

رستوران لس آمیس را می توان یکی از بهترین رستوران های سنگاپور برای سرو غذاهای فرانسوی دانست . این رستوران که در سال 1994 میلادی راه اندازی شده از موقعیتی مناسب برخوردار می باشد . رستوران لس امیس شهر سنگاپور با پای پیاده تا ایستگاه ام آر تی اورچارد فقط 5 دقیقه فاصله دارد . این نزدیکی دسترسی به این رستوران را برای گردشگران تور سنگاپور آسان نموده است . این رستوران در جاده اسکات شماره 1 و در فاصله چند دقیقه ای از خیابان معروف اورچارد واقع شده است . لس امیس سنگاپور در تمامی روزهای هفته برای وعده های غذایی ناهار و شام پذیرای مشتریان می باشد .

Les Amis Restaurant Singapore
Les Amis Restaurant Singapore

لس امیس یکی از بهترین رستوران های فرانسوی کلاسیک در آسیاست . این رستوران توسط یک معمار محلی به نام tan kay ngee در دو طبقه طراحی شده است . این رستوران با سقف بلند ، دیوارهای مخملی باشکوه ، لوسترهای زیبا و آثار ارزشمند هنرمندان معروف چینی مانند Wang Kun و Tang Zhi Gang آراسته شده است . این رستوران به سبب ارائه غذاهای با کیفیت و خوشمزه ، استفاده از مواد اولیه سالم و تازه در طبخ غذا ، فضای داخلی زیبا ، محیط آرام ، موقعیت ایده آل ، سرویس دهی مناسب و کارکنان خوش برخورد به یکی از معروف ترین رستوران های سنگاپور تبدیل شده است .

معروف ترین رستوران های سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور

رستوران لس امیس سنگاپور با بیش از 3 هزار بطری دارای یکی از گسترده ترین لیست شراب در آسیاست که این امر باعث شهرت هر چه بیشتر این رستوران شده است . لس امیس سنگاپور در سال های 2016 و 2017 میلادی موفق به دریافت دو ستاره میشلن توسط راهنمای میشلن سنگاپور شده است .

 

مشخصات رستوران لس امیس سنگاپور

  • آدرس رستوران لس امیس سنگاپور : 1Scotts Road, #01-16 Shaw Centre, Singapore 228208
  • تلفن رستوران لس امیس در سنگاپور : 67332225 – 65+
  • وب سایت رستوران لس آمیس سنگاپور : https://lesamis.com.sg/
  • ساعت کاری رستوران Les Amis سنگاپور : دوشنبه تا یک شنبه برای ناهار از ساعت 12 ظهر (آخرین نشست 13:30 و آخرین سفارش 13:45) – دوشنبه تا پنج شنبه برای شام از ساعت 7 عصر (آخرین نشست 20:30 و آخرین سفارش 20:45) – جمعه تا یک شنبه برای شام از ساعت 18:30 (آخرین نشست 20:30 و آخرین سفارش 20:45)
  • سبک غذاهای رستوران لس امیس Les Amis سنگاپور : انواع غذاهای فرانسوی
  • سال تاسیس رستوران معروف لس امیس سنگاپور : 1994 میلادی
  • نزدیک ترین ایستگاه قطار به رستوران لس آمیس سنگاپور : ایستگاه ام آر تی اورچارد
رستوران لس آیمیس سنگاپور
رستوران لس آمیس سنگاپور
رستوران فرانسوی لس امیس سنگاپور
رستوران فرانسوی لس امیس سنگاپور
رستوران Les Amis سنگاپور
رستوران Les Amis سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید