۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران لوروپ سنت پترزبورگ

امتیاز به مطلب

یکی از دغدغه هایی که قبل از سفر به سنت پترزبورگ ذهن گردشگران را به خود مشغول می سازد وعده های غذایی و انتخاب رستوران می باشد . در شهر رویایی سنت پترزبورگ گزینه های غذاخوری متعددی وجود دارد که می توانند تامین کننده نیاز گردشگران و برطرف کننده نگرانی آن ها از بابت خورد و خوراک باشند . کیفیت و قیمت غذا از جمله موارد موثر در انتخاب رستوران هستند . آنانی که هزینه برایشان کمتر از کیفیت ارزش دارد می توانند به رستوران لوروپ سنت پترزبورگ L’Europe Restaurant Saint Petersburg برای سرو وعده های غذایی مراجعه کنند . رستوران لوروپ را به سبب دکوراسیون ، کیفیت غذاها و قدمتی که دارد می توان یکی از رستوران های معروف سنت پترزبورگ دانست . این رستوران یکی از قدیمی ترین رستوران های فعال در روسیه می باشد .

رستوران لوروپ سنت پترزبورگ
رستوران لوروپ سنت پترزبورگ

رستوران لوروپ یکی از چند گزینه غذاخوری هتل بلموند گرند یوروپ سنت پترزبورگ است . هتل بلموند گرند یوروپ به عنوان یکی از هتل های 5 ستاره سنت پترزبورگ در قلب شهر واقع شده و دسترسی خوبی به جاذبه های سنت پترزبورگ دارد . رستوران لوروپ در فضایی زیبا و تاریخی انواع غذاهای روسی و اروپایی را سرو می کند . در واقع این رستوران منویی براساس ناهارخوری کلاسیک دوران تزاریست ارائه می دهد . وجود ایستگاه متروی نوسکی پروسپکت در نزدیکی لوروپ دسترسی به این رستوران را آسان نموده است . با توجه به موقعیت لوروپ در مرکز شهر گردشگران تور سنت پترزبورگ بعد از بازدید از برترین جاذبه های سنت پترزبورگ می توانند وعده شام خود را در این رستوران سرو کنند .

L'Europe Restaurant Saint Petersburg
L’Europe Restaurant Saint Petersburg

لوروپ سنت پترزبورگ در سال 1905 میلادی راه اندازی شده است .این رستوران با یک قرن قدمت این روزها به عنوان یک یادمان ملی و روایتگر تاریخ روسیه شناخته شده است . فضای داخلی رستوران خیره کننده بوده و با هنر نیو Nouveau تزئین شده است . سقف و پنجره های شیشه ای رنگ آمیزی شده و بالکن های چوبی حکاکی شده زیبائی ویژه ای به این مکان بخشیده است . در رستوران لوروپ روسیه برای لطافت فضا موسیقی زنده اجرا می شود . لازم به ذکر است که از نظر هزینه لوروپ یکی از گران ترین رستوران های سنت پترزبورگ می باشد .

بهترین رستوران های روسیه
بهترین رستوران های سنت پترزبورگ

مشخصات رستوران لوروپ سنت پترزبورگ

  • آدرس رستوران لوروپ سنت پترزبورگ : Nevsky Prospekt, Mikhailovskaya Ulitsa 1/7, 191186 St Petersburg, Russia
  • تلفن رستوران لوروپ در سنت پترزبورگ : 8123296630 – 7+
  • ساعت کاری رستوران L’Europe سنت پترزبورگ : صبحانه در روزهای میانی هفته از ساعت 7 تا 10:30 و در روزهای آخر هفته از ساعت 7 تا 11 – شام در روزهای دوشنبه تا شنبه از ساعت 6 عصر تا 11 شب – یکشنبه ها از ساعت 1 بعد از ظهر تا 4:30 عصر
  • سبک غذاهای رستوران لوروپ L’Europe سنت پترزبورگ : غذاهای روسی و اروپایی
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به رستوران لوروپ سن پترزبورگ : ایستگاه نوسکی پروسپکت
  • موقعیت رستوران گران قیمت لوروپ سنت پترزبورگ : هتل بلموند گرند یوروپ سنت پترزبورگ
رستوران های گران سنت پترزبورگ
رستوران های گران قیمت سنت پترزبورگ
رستوران تاریخی لوروپ سنت پترزبورگ
رستوران لوروپ سنت پترزبورگ

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید