۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

طبیعت بکر رودخانه لی چین

رودخانه لی چین از زیباترین رودخانه های کشور چین و دنیا می باشد. و از جاذبه های چین محسوب می شود. این رودخانه توسط مجله نشنال جئوگرافیک  در بین ۱۰
جاذبه ی برتر ابی در دنیا قرار گرفته است. این رودخانه در منطقه ی زیبای گویلین قرار گرفته اطراف ان بسیار سرسبز و کوه ها و تپه های بلند و کوتاه زیبایی چشم نوازی را به ان داده است. تعداد زیادی ازگردشگران تور چین برای تماشای این رودخانه این منطقه سفر می کنند.

رودخانه لی گویلین
رودخانه لی گویلین


این رودخانه ی معروف ۸۳ کیلومتر طول دارد و دارای آب شفاف و مارپیچ می باشد در اب شفاف این رودخانه تصاویر کوه ها و طبیعت زیبا را می توان دید نام این رودخانه در اشعار و داستان های چینی بسیار اورده شده است. این رودخانه برای عکاسان بسیار فوق العاده می باشد که در جای جای آن می توان طبیعت بکر را دید. بهترین زمانی که می توان از این رودخانه دیدن کرد ماه های می تا اکتبر می باشد. در این زمان دمای هوا مطبوع است و روزها طولانی تر است.

رودخانه لی کروز
رودخانه لی کروز


به دلیل افزایش صنعت گردشگری در این منطقه کشتی کروز و قایق های ماهی گیری نیز از این رودخانه عبور می کنند. می توانید با یکی از قایق ها طول رودخانه را طی کنید و عکس های خاص بگیرید . مثلا عکسهایی از ماهی گیرانی که در گرگ و میش هوا فانوس های خود را روشن می کنند بسیار منحصر به فرد است.  یکی از مناطق زیبا در اطراف رودخانه لی که برای عکس گرفتن نیر بسیار مناسب است زیالونگ می باشد . این منطقه پر شده از تپه های سرسبز بزرگ و کوچک که گاهی اوقات اطراف ان را مه فرا می گیرد. ، زمین های کشاورزی زیبا و اسمان ابی که مانند تابلوی نقاشی می ماند.

رودخانه لی گویلین
رودخانه لی گویلینمی توانید برای طی کردن رودخنه کشتی کروز یا قایق های بامبو را استفاده کنید کشتی کروز قایق های مدرن می باشند و قایق های بامبو قایق های سنتی مردم محلی ما به شما پیشنهاد می کنیم از قایق های بامبو استفاده کنید چرا که فاصله ی نزدیکی با سطح آب دارند و می تواند آب را لمس کنید. می توانید در کنار رودخانه قدم برنید و از زیبایی های ان لذت ببرید.

طبیعت بکر رودخانه لی چین
طبیعت بکر رودخانه لی چین
طبیعت بکر رودخانه لی چین
طبیعت بکر رودخانه لی چین

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید