۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

رستوران لانگ چیم سنگاپور

رستوران لانگ چیم سنگاپور
امتیاز به مطلب

در کشور مدرن و توریستی سنگاپور رستوران های متعددی وجود دارد که برخی از آن ها در زمینه سرو غذاهای متنوع سنگاپوری و برخی دیگر در طبخ غذاهای ملل تبحر داشته و تعدادی نیز انواع غذاهای محلی و بین المللی را در منوی خود جای داده اند . رستوران لانگ چیم سنگاپور Long Chim Singapore یکی از رستوران های تایلندی شهر شیرهاست که در مارینا بای سندز واقع شده و از جمله رستوران های خوب سنگاپور با سرآشپزهای ستاره دار میشلن به شمار می آید . در سفر به سنگاپور اگر تمایل داشتید انواع غذاهای عجیب و غریب تایلندی را امتحان کنید رستوران لانگ چیم گزینه مناسبی است . دسترسی به این رستوران راحت است چرا که لانگ چیم فقط یک پیاده روی چند دقیقه ای از ایستگاه MRT بای فرانت فاصله دارد .

رستوران لانگ چیم سنگاپور
رستوران لانگ چیم سنگاپور

لانگ چیم به عنوان یکی از رستوران های سنگاپور با سبک منوی غذاهای تایلندی از موقعیتی مناسب برخوردار بوده و در خیابان بای فرانت شماره 10 در مارینا بای سندز قرار گرفته است . سرآشپز این رستوران دیوید تامپسون David Thompson یکی از سرآشپزهای ستاره میشلن است که بر طبخ و ارائه انواع غذاهای خیابانی تایلندی تمرکز دارد . در این رستوران انواع سوپ ها ، سالادها ، نودل و … ارائه می شود . در واقع در منوی رستوران لانگ چیم برای تمامی ذائقه ها چیزی برای خوردن وجود دارد . لانگ چیم یک مکان عالی برای لذت بردن خانواده ها و گروه های دوستانه از یک غذای شگفت انگیز پر شده با مواد اولیه تازه و خوشمزه می باشد . رستوران لانگ چیم سنگاپور در تمامی روزهای هفته برای وعده های ناهار و شام و همچنین سرو نوشیدنی آماده سرویس دهی به مشتریان می باشد . 

Long Chim Singapore
Long Chim Singapore

لانگ چیم در تایلندی به معنای بیا و مزه کن می باشد . این رستوران از سرویس دهی مناسب و کارکنانی با برخورد دوستانه برخوردار می باشد . قیمت غذاهای این رستوران مناسب و متوسط بوده و منوی آن تحت تاثیر انواع غذاهای خیابانی تایلندی بسته شده است . گونگ اوب وون سن ، اسپرینگ رول های گیاهی ، پد تایلندی ، اردک کبابی در برنج ، کاری سبز جوجه ، نودل شیشه ای ، شاهی آبی سیامی و آبگوشت کرفس آسیایی از جمله غذاهایی هستند که به گردشگران تور سنگاپور توصیه می گردد در مراجعه به این رستوران امتحان کنند .

بهترین رستورانهای سنگاپور
بهترین رستوران های سنگاپور

اطلاعاتی درباره رستوران لانگ چیم سنگاپور

  • آدرس رستوران لانگ چیم در سنگاپور : 10Bayfront Avenue Marina Bay Sands | Marina Bay Sands, Singapore 018956, Singapore
  • تلفن رستوران Long Chim سنگاپور : 66887299 – 65+
  • ساعت کاری رستوران تایلندی لانگ چیم سنگاپور : دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 3 بعد از ظهر و از ساعت 5:30 بعد از ظهر تا 11 شب – جمعه تا یکشنبه از ساعت 12 ظهر تا 11 شب
  • موقعیت رستوران لانگ چیم Long Chim سنگاپور : مارینا بی سندز
  • ارزیابی هزینه این رستوران تایلندی سنگاپور : متوسط
  • سبک منو : غذاهای تایلندی
  • نزدیک ترین ایستگاه MRT به رستوران تایلندی لانگ چیم سنگاپور : ایستگاه بای فرانت
رستورانهای تایلندی سنگاپور
رستوران های تایلندی سنگاپور
رستوران تایلندی لانگ چیم سنگاپور
رستوران تایلندی لانگ چیم سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید