۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

گشت و گذار در مالزی

امتیاز به مطلب

گشت و گذار در مالزی و دیدن تمام جاذبه های مالزی در فرصت کم امکان پذیر نمی باشد.در این مطلب ما به معروف ترین جاذبه های مالزی اشاره می کنیم که در سفر یک هفته ای به مالزی به مهم ترین آنها سر بزنید. کشور مالزی با طبیعت زیبا و جشنواره هایی که هر ساله برگزار می کند توانسته گردشگران تور مالزی را افزایش دهد. همچنین آب و هوای این کشور به گونه ایست که در تمام طول سال تغییر چندانی نمی کند به همین دلیل همیشه برای سفر مناسب است. مذهب رسمی کشور مالزی اسلام است و حدود 60 درصد از مردم مسلمان هستند همچنین این کشور توانسته در سالهای اخیر رشد اقتصادی مطلوبی داشته باشد.

گشت و گذار در مالزی
گشت و گذار در مالزی

کوالالامپور پایتخت مالزی در واقع آسیای کوچک است چرا که مردمانی با فرهنگ های مختلف در این شهر زندگی می کنند .  ساختمان ها با معماری دوران کهن و ساختمان های امروزی مدرن و آسمان خراش های سر به فلک کشیده و فستیوال هایی که هر چند وقت یک بار در این شهر برگزار می شود و همچنین بازار های خیابانی ،کوالالامپور را شهری بسیار جذاب جلوه داده است. از مهمترین جاذبه های کوالالامپور می توان به برج‌های دوقلوی پتروناس ، موزه ملی مالزی ،برج کی ال، بوکیت بینتانگ، بازار مرکزی، غار میمونها ،شهر آبی سان وی لاگون، پارک پروانه کوالالامپور،  آکواریوم کوالالامپور  ومحله چینی ها اشاره کرد.

گشت و گذار در مالزی
گشت و گذار در مالزی

یکی از دیگر شهر های مالزی که طبیعتش در دنیا معروف و منحصر به فرد است پنانگ نام دارد. پنانگ در گذشته یکی از مراکز تجاری مهم بوده و در حال حاضر نیز یکی از مهم تریم مناطق توریستی مالزی به شمار می آید. این منطقه تلفیقی از فرهنگ و مذهب های گوناگون است و دارای اماکن تاریخی و مهمی می باشد. امروزه پنانگ با آسمان خراش های سر به فلک کشیده هتل های مدرن و مراکز خرید شیک یک منطقه ی کاملا مدرن محسوب می شود. از مهم ترین جاذبه های پنانگ می توان به خیابان های شهر قدیمی جرج تاون ‏،تپه پنانگ کک لو سی در پنانگ، پارک ملی پنانگ ،معبد مار در پنانگ، موزه پنانگ تایمز اسکوئر پنانگ، موزه باتیک پنانگ، سلطان عبدالحلیم در پنانگ ،برج کومتار در پنانگ اشاره کرد.

خط ویژه مالزی
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۵ ۱

سفارتخانه مالزی

سفارت مالزی در تهران

نام سفیر : راجا نور شیروان زین العابدین

آدرس : شهرک غرب – فاز 4– بلوار ایوانک – خیابان زرافشان شمالی ، کوچه دوم، پلاک 25

تلفن : 88072444

فکس : 88078716

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید