۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

هتل های مالزی

کشور مالزی کشوری است که در سالهای اخیر پیشرفت چشم گیری کرده است. و همچنین در صنعت توریسم نیز پیشرفت کرده است. و به یکی از محبوب ترین مقاصد توریستی جهان تبدیل شده است. که سالانه گردشگران زیادی از هر کجای دنیا به این کشور سفر می کنند. بنابر این هتل های فراوانی در این کشور برای اقامت گردشگران تور مالزی ساخته شده . از هتل های تاپ 5 ستاره تا هتل ها 2 ستاره و هتل آپارتمان که بسته به موقعیت مکانی و میزان خدمات قیمت آنها نیز متفاوت است.

هتل های مالزی
هتل های مالزی

در سایت لذت سفر ما سعی کرده ایم اکثر هتل های مالزی با توصیفات کامل از هتل برای گردشگران مالزی شرح دهیم. از امکانات وخدمات گرفته تا موقعیت مکانی و نقشه تا شما گردشگران گرامی پس از مطالعه ی توضیحات هتل ها و با توجه به سلیقه ی خود هتل مورد نظر خود را انتخاب کنید تا در هر زمانی ما هتل را برای شما رزرو کنیم.

هتل های مالزی با قیمت
هتل های مالزی با قیمت

بهترین هتل های کوالالامپور

لی مریدین کوالالامپور، کاپری فریزر کوالالامپور، فریزر رزیدنس کوالالامپور، فوراما بوکیت بینتانگ، هتل ایستانا کوالالامپور سیتی سنتر،ملیا کوالالامپور، پارک‌رویال کوالالامپور، هتل جی تاور، آلوفت کوالالامپور سنترال،هتل لو اپل بوتیک در KLCC .

بهترین هتل های پنانگ

هتل فلامینگو، هتل ساحلی ماریتیم، هتل پارک رویال، هتل جی، هتل هالیدی این ریزورت.

بهترین هتل های لنکاوی

هتل ساحلی مرتیوس پلانگی بیچ،هتل دانا ،هتل ساحلی برجایا ، هتل وستین ریزورت،هتل داتای، هتل سنچری بیچ ریزورت، هتل آندامان لاکچری کالکشن ، هتل آسیانا ریزورت، هتل آمبانگ.

هتل های خوب مالزی
هتل های خوب مالزی
بیشتر بخوانید

محبوب ترین هتل های مالزی

اقامت در معروف ترین هتل های مالزی را با لذت سفر تجریه کنید

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید