۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران ماری وانا مسکو

امتیاز به مطلب

تقریبا غیر ممکن است کسی به روسیه و شهر مسکو سفر کند و غذاهای محلی و سنتی روسی را امتحان نکند . در میان هزاران رستوران و گزینه غذاخوری پایتخت مسکو گزینه های زیادی وجود دارد که در زمینه طبخ و سرو غذاهای روسیه فعالیت می کنند . رستوران ماری وانا مسکو Mari Vanna Restaurant Moscow با چیدمانی جذاب و طراحی به شکل یک خانه قدیمی ، یکی از رستوران های خوبی است که غذاهای خوشمزه روسی را ارائه می دهد . رستوران ماری وانا در تمامی روزهای هفته از ساعت 9 صبح تا 11:30 شب پذیرای مراجعه کنندگان می باشد . اگر در سفر به مسکو دوست داشتید در یک رستوران با حال و هوای دوران شوروی غذاهای روسی را میل کنید رستوران Mari Vanna مسکو می تواند گزینه خوبی باشد .

رستوران ماری وانا مسکو
رستوران ماری وانا مسکو

رستوران ماری وانا را می توان یکی از بهترین رستوران های مسکو برای سرو غذاهای روسی دانست . این رستوران در فاصله 800 متری ایستگاه های متروی Tverskaya و Pushkinskaya واقع شده و تا ایستگاه های Tchekhovskaya و Barrikadnaya به ترتیب 1 و 1.4 کیلومتر فاصله دارد . دکور جذاب این رستوران به سبک شوروی موجب می شود مشتریان در حال و هوای چند دهه قبل و دوران شوروی قرار گیرند . در واقع رستوران ماری وانا به مانند یک خانه مسکونی قدیمی چیده شده و تمامی وسایل تزئینی و دکوری که در گوشه گوشه این رستوران تعبیه شده اند قدیمی هستند . اگر در تور مسکو مرداد تمایل دارید طعم واقعی یک غذای روسی را تجربه کنید حتما سری به رستوران ماری وانا روسیه بزنید .

Mari Vanna Restaurant Moscow
Mari Vanna Restaurant Moscow

ماری وانا یکی از معروف ترین رستوران های مسکو برای چشیدن غذاهای روسی مخصوصا سوپ برش است . سرآشپز این رستوران Maria Ivanovna است . وی باهوش بوده و علاقه زیادی به آشپزی دارد . در این رستوران چند حیوان خانگی نیز به نام های ونیا ، پتیا و پاولیک وجود دارد که ونیا یک گربه ، پتیا یک ماهی و پاولیک یک قناری است . در طراحی داخلی این رستوران برای اینکه فضا به یک خانه قدیمی زمان شوروی نزدیک گردد از کتابخانه های قدیمی ، گلدان ، قاب عکس های قدیمی و یک تلویزیون با کانال های شوروی سابق استفاده شده است . در منوی رستوران روسی مار وانا مسکو انواع خورشت های گرم ، پای ها و کوفته های متنوع گنجانده شده است . اگر قصد کردید برای سرو یک وعده غذایی به رستوران ماری وانا شهر مسکو بروید بهتر است از قبل میز رزرو کنید چرا که این رستوران در عین کوچکی ، محبوب و پرطرفدار می باشد .

بهترین رستوران های روسی مسکو
بهترین رستوران های روسی مسکو

مشخصات رستوران ماری وانا مسکو

  • آدرس رستوران ماری وانا مسکو : Spiridon’yevskiy Pereulok, 10a, Moskva, Russia, 123104
  • تلفن رستوران ماری وانا در مسکو : 4956506500 – 7+
  • وب سایت رستوران ماری وانا شهر مسکو : https://en.ginza.ru/msk/restaurant/marivanna
  • ساعت کاری رستوران Mari Vanna مسکو : همه روزه از ساعت 9 صبح تا 11:30 شب
  • سبک غذاهای ماری وانای مسکو : غذاهای روسیه
  • ایستگاه های متروی نزدیک به رستوران روسی ماری وانا مسکو : ایستگاه های Tverskaya ، Pushkinskaya ، Tchekhovskaya و Barrikadnaya
بهترین رستوران های مسکو
بهترین رستوران های روسیه
رستوران Mari Vanna مسکو
رستوران Mari Vanna مسکو

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید