۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید ام بی کی بانکوک

مرکز خرید ام بی کی بانکوک مرکز خریدی بزرگ و شلوغ با حس بازار است که در منطقه سیام واقع شده است . این مرکز خرید یک مرکز خرید افسانه ای است که محبوب مردم محلی و گردشگران تور بانکوک می باشد که فعالیتش را از سال 1986 آغاز کرده است . در این مرکز خرید 7 طبقه حدود 2000 فروشگاه ، ده ها رستوران و سرگرمی های مختلف از قبیل سینما ، بولینگ و موزه هنرهای سه بعدی 3D پیدا خواهید کرد . 

مرکز خرید ام بی کی بانکوک
مرکز خرید ام بی کی بانکوک

احساس بازار در مرکز خرید ام بی کی بانکوک

به نظر میرسد غرفه های بی شمار و مغازه های کوچک در هر گوشه ای وجود دارد . فروشگاه ها عمدتا مد و لوازم جانبی مد ، محصولات زیبایی ، الکترونیک ، جواهرات ، سوغات ، صنایع دستی ، کفش ، کیف های دستی ، تلفن ، دی وی دی ، دوربین و اسباب بازی به فروش می رسانند .

طبقه بالا ، جای خوبی برای مهارت های چانه زنی تان است . اگر شما چند خرید داشته باشید ، اغلب می توانید تخفیف بگیرید . در حالی که MBK همچون سیام پاراگون و سنترال فستیوال شیک و پرطرفدار نیست ، اما قیمت ها در آنجا پایین تر است . البته می توانید همچون بازارها ، اغلب پس از چانه زنی ، تخفیف ویژه ای گرفت ، به خصوص اگر بیش از یک مورد را خریداری کنید .

مرکز خرید ام بی کی بانکوک
مرکز خرید ام بی کی بانکوک

بخش های مرکز خرید MBK بانکوک

  • در طبقه پایین چندین فروشگاه بزرگ وجود دارد که عمدتا محل فروش مد و لوازم جانبی مد ، محصولات زیبایی ، کفش، کیف های دستی و جواهرات هستند . در این طبقه بین 30 تا 50 درصد تخفیف وجود دارد . 
  • در مغازه های کوچکتر در طبقه 3 و 4 فروش تلفن های همراه ، دوربین ، کابل ، شارژر ، کاور تلفن ، دی وی دی و دیگر لوازم الکترونیکی به فروش می رسد.
  • در طبقه 5 می توانید مبلمان و اقلام تزئینی برای خانه پیدا کنید . 
  • طبقه 6، مخصوص فود کورت های بزرگ و ارزان غذا با انواع غذاهای تایلندی ، ژاپنی و غربی است .
  • در طبقه 7 رستوران ها و سرگرمی های زیادی وجود دارد . در این طبقه  یک کوچه بولینگ ، SF سینما سیتی و یک موزه هنری سه بعدی پیدا خواهید کرد که برای سرگرمی خانواده ها در روزهای بارانی بسیار مناسب است . 
  • پس از خرید در یکی از بهترین مراکز خرید بانکوک ، یک ماساژ تایلندی در طبقه پنجم را امتحان کنید .
مرکز خرید ام بی کی بانکوک
مرکز خرید ام بی کی در بانکوک
مرکز خرید ام بی کی بانکوک
مرکز خرید MBK در بانکوک

فود کورت غذا و رستوران

در طبقه اول و دوم چند فست فود از جمله Burger King، Subway و Dunkin Donuts قرار دارد .

در طبقه 6، فود کورت بزرگ و ارزان غذاهای تایلندی ، ژاپنی و غربی و همچنین انتخاب گسترده ای از شیرینی های تایلندی ، در اختیار شماست . 

سالن های غذاخوری در طبقه هفتم Sizzler ، Fuji ، Pizza Hut ، Black Canyon و Shibuya Soft Ice نیز پذیرای میهمانان تور تایلند است .

مرکز خرید ام بی کی بانکوک
مرکز خرید ام بی کی بانکوک

آدرس مرکز خرید ام بی کی بانکوک

مرکز MBK در جاده Phyathai در منطقه سیام بانکوک مرکزی واقع شده است.  بوسیله BTS Sky Train می توانید به آنجا بروید . از ایستگاه BTS یک پیاده روی بسیار کوتاه شما را به این مرکز می رساند . 

ساعات کاری مرکز ام بی کی بانکوک

مرکز MBK هر روز از ساعت 10 صبح تا 10 بعدازظهر باز می شود . این بازار همیشه شلوغ است ، به ویژه در آخر هفته ها .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید