۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید مرانی مال تفلیس

با اینکه بسیاری از گردشگران تور گرجستان ، به منظور بازدید از جاذبه های تاریخی و قدیمی تفلیس به این شهر سفر می کنند باز هم بخشی از زمان خود را به گردش در میان بازارها و مراکز خرید تفلیس صرف می کنند تا اقلام مورد نیاز خود و همچنین سوغاتی برای دوستان و آشنایان خود خریداری کنند . در تفلیس گزینه های خرید متعددی وجود دارد که مرکز خرید مرانی مال تفلیس Merani Mall Tbilisi یکی از معروف ترین آن هاست . مرانی مال تفلیس با بیش از 15 سال سابقه در ارائه اجناس و محصولات با کیفیت ، مجموعه ای از برندهای معتبر جهانی و گرجی را در یک مکان متمرکز نموده است . این مرکز خرید که در سال 2002 میلادی راه اندازی شده همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز بوده و پذیرای بازدیدکنندگان می باشد .

مرکز خرید مرانی مال تفلیس
مرکز خرید مرانی مال تفلیس

مرکز خرید مرانی مال گرجستان را می توان یکی از بهترین مراکز خرید در تفلیس دانست . دسترسی به این مرکز خرید آسان و راحت است چرا که مرانی مال در مرکز شهر تفلیس واقع شده است . این مجتمع تجاری دارای 4 طبقه مجهز است که در هر طبقه آن طیف وسیعی از فروشگاه ها و مغازه ها گنجانده شده است . با اینکه مرکز خرید مرانی تفلیس از تفلیس مال گرجستان کوچکتر است اما علاقه مندان به برندهای معتبر بین المللی در این مجتمع می توانند جدیدترین محصولات مارک هایی چون زارا ، کوتون ، ماسیما دوتی ، باتا و … را خریداری کنند .

Shopping Gallery Merani Tbilisi
Shopping Gallery Merani Tbilisi

بهترین راه گردشگران تور تفلیس برای رسیدن به مرانی مال استفاده از مترو می باشد . آنانی که برای اقامت یکی از هتل های تفلیس در مرکز شهر را رزرو کرده اند با توجه به موقعیت مرانی به راحتی می توانند خود را به این مجتمع تجاری 4 طبقه در مرکز تفلیس برسانند . در مرکز خرید مرانی تفلیس برای رفاه بازدیدکنندگان چندین رستوران و کافه و همچنین تراس در نظر گرفته شده است که در صورت گرسنگی و خستگی می توان به آن ها مراجعه نمود .مرانی به عنوان یکی از معروف ترین مراکز خرید تفلیس بیش از 200 فروشگاه ، غرفه و مغازه را در خود جای داده است .

بهترین مراکز خرید گرجستان
بهترین مراکز خرید تفلیس

مشخصات مرکز خرید مرانی مال تفلیس

  • آدرس مرکز خرید مرانی مال تفلیس : Shota Rustaveli Ave, Tbilisi, Georgia
  • تلفن مرکز خرید مرانی مال در تفلیس : 322998168 – 995+
  • ساعت بازدید از مرانی مال تفلیس : همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10 شب
  • سال تاسیس مرکز خرید مرانی تفلیس : سال 2002 میلادی
  • موقعیت مرکز خرید Merani تفلیس : مرکز شهر تفلیس
بهترین و ارزانترین مراکز خرید تفلیس
بهترین و ارزانترین مراکز خرید گرجستان
قیمت اجناس در تفلیس
مراکز خرید ارزان تفلیس

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید