۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بازار مراکش ، بزرگترین مرکز خرید آفریقا

بازار مراکش ، بزرگترین مرکز خرید آفریقا
امتیاز به مطلب

موقعیت منحصر به فرد مراکش بین اروپا و افریقا ، توجه بسیاری از گروه های سرمایه گذاری را به خود جلب کرده است که بیش از ۲۵۵ میلیون دلار سرمایه گذاری کرده اند تا بازار مراکش، اولین مجتمع خرید در مدیترانه و آفریقا را در کازابلانکا بسازند. بازار مراکش ، بزرگترین مرکز خرید آفریقا از ۵ دسامبر به روی همه مسافران تور کازابلانکا باز است. 

بازار مراکش
بازار مراکش

تاریخچه بازار مراکش 

ساخت و ساز این بازار از ۲۰۰۷ بر روی یک پروژه ۱۰ هکتاری آغاز شد.موروکو مال واقع در سواحل اقیانوس اطلس، شامل ۳۵۰ فروشگاه می شود که انواع برندهای بین المللی مثل دیور، لوئیس ویتون، فندی، گوچی، گوچی، مانگو، زارا، پرادا، لاکوست و گپ را به فرو می رسانند. این مجموعه همچنین دارای ۴۰ رستوران می باشد که نمای خیره کننده ای از شهر را در آن میتوان دید. بعلاوه یک ابشار موزیکال که تنها سه نوع از آن در دنیا وجود دارد. و همچنین یک حوض ماهی استوانه ای با بیش از یک میلیون لیتر آب.. 

مراکز خرید مراکش
آکواریوم بازار مراکش

بازار مراکش یکی از ۵ مرکز خرید بزرگ دنیا می باشد و انتظار می رود بیش از ۱۵ میلیون بازدیدکننده در سال به خود جذب کند که ۶۰۰ میلیون دلار درآمد زایی می کند. و همچنین این بازر برای ۲۶۰۰۰ مراکشی ایجاد شغل کرده است.

خواننده ها معروف و سلبریتی ها در این بازار بزرگ دعوت می شوند و برای بازدیدکنندگان برنامه های جذابی برگزار می شود.

موروکو مال
بازار مراکش

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید