۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر مراکش:

٤٣٦٧٤٧٥٢ - ٠٢١

تور مراکش

  میخواهید به مراکش سفر کنید؟ بهترین زمان سفر به مراکش را نمیدانید؟ در مورد هزینه تور مراکش چطور؟ اطلاعاتی دارید؟ ما تور مراکش ارزان را به گونه ای متفاوت به شما ارائه می کنیم. مجموعه ای از شهرهای سلطنتی عجیب و غریب، بازارهای شلوغ پلوغ، مناظر چشمگیر، رایحه های تند و فرهنگ منحصر به فرد را در سفر به مراکش تجربه خواهید کرد. مراکش کشوری متفاوت، شلوغ پلوغ، رنگارنگ، پر از عطرهای تازه می باشد که ممکن است عاشقش شوید. این کشور با وجود فاصله یکساعته با کشتی از اسپانیا ، فرهنگی اسلامی و سنتی عمیق متفاوت با اروپایی ها دارد. در سراسر کشور با وجود سالها حکومت استعماری اسپانیا و فرانسه، و داشتن شهرهای مدرن و جهانی مثل رباط و کازابلانکا فاصله زیادی با فرهنگ اروپایی دارد.
تور مراکش لحظه اخری
مراکش
مراکش، از نظر جغرافیایی به چهار بخش تقسیم می شود: دشت ساهارا، پر از شهرهای بربرها؛ کوه های اطلس و ریف، بهترین گزینه برای کوهنوردی؛ دشت هایی که شهرای سلطنتی مراکش و فز را در خود جای داده اند؛ و در نهایت سواحل شنی دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس که با شهرهای کوچک ساحلی و رباط و کازابلانکا احاطه شده است.

چرا تور مراکش ؟

کشورهای کمی در دنیا وجود دارند که مثل مراکش زیبایی خیره کننده و رویایی داشته باشند. قلعه های شنی ساهارا، سواحل اقیانوس اطلس، قله های پوشیده از برف کوه های اطلس، تنها برخی از دیدنی های مراکش هستند. پشت دیوار هر یک از شهرهای مراکش، ماجراجویی در هنر، معماری و آشپزی انتظار شما را می کشد. کوچه های پیچ در پیچ شهر به بازارهای محلی منتهی می شود. در حمام های سنتی مراکش می توانید ماساژهای درمانی با اسکراب روغن و نمک را تجربه کنید.
تور ارزان مراکش
تور مراکش

بهترین زمان تور مراکش

به دلیل وضعیت جغرافیایی متنوع، بهترین زمان مسافرت به مراکش بستگی به جایی دارد که می روید. به طور کلی، بهترین آب و هوای مراکش را در فصل بهار (آوریل و می) تجربه خواهید کرد. نباید در اواسط تابستان به مناطق ساهارا و تا حدودی در شهرهای کویری سفر کرد. هر چند گرم ترین ماه ها، بهترین زمان برای لذت بردن از تعطیلات ساحلی در شهرهای رباط و اساویرا می باشد. زمستانها در شهرهای کوهستانی به قدری سرد است که گاهی هتلها سیستم گرمایشی ندارند. روزهای کویر گرم و روشن است ولی در شب دما افت می کند.

قیمت تور مراکش

نرخ تور مراکش و تور کازابلانکا با توجه به فصل تغییر می کند و به مواردی مثل نوع تور، خدمات تور، درجه هتل، شهر (تور کازابلانکا، تور رباط و غیره) و فصل انتخابی بستگی دارد. در صورتی که میخواهید تور ارزان مراکش را رزرو کنید، باید از مدت ها قبل از سفر با همکاران ما مشورت کرده و اقدام کنید.
بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور مراکش

لذت سفری دل انگیز با تور مراکش را در لذت سفر تجریه کنید

شب

تور مراکش آذر 97

تماس بگیرید

۷

شب

تور کازابلانکا اسفند ماه 97

تور کازابلانکا اسفند ماه 96

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور کازابلانکا بهمن ماه 97

تور کازابلانکا بهمن ماه 96

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور کازابلانکا دی ماه 97

تور کازابلانکا دی ماه 96

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور کازابلانکا ژانویه 2018

تور کازابلانکا ژانویه 2018

۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور مراکش نوروز 98

تور مراکش نوروز 98

تماس بگیرید
ماهان
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید