۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

جاذبه های مراکش

 

کسانی که تابحال حداقل یکبار از مراکش بازدید کرده باشند، می دانند که سفر به مراکش بدون تجربه جاذبه های مراکش بی معنی خواهد بود. مراکش قلب توریستی کشور به شمار می رود. مناظر فوق العاده دیدنی، عطرهای عجیب و غریب، پیشرفت چشمگیر، موزه ها و مکانهای توریستی متعدد، ترکیب فرهنگ ها و بازارهای شگفت انگیز.. اینها تنها گوشه ای از زیبایی ها وصف ناپذیر این کشور می باشد.

مراکش کشوری افسانه ای ست که به خاطر مزارع ادویه، طبیعتی زیبا و متنوع و البته پر از دشت های کویری به شهرت رسیده است. رباط، فاس، اگادیر، مراکش و کازابلانکا از مهمترین شهرهای کشور مراکش به شمار می روند. نمی توان در برابر فریبندگی شهر فاس و یا زیبایی کازابلانکا مقاومت کرد. مراکش از کازابلانکا گرفته تا تنجیر، یک کشور مدرن را به شما معرفی می کند.

جاذبه های دیدنی مراکش
مراکش

جاذبه های مراکش

مراکش نگین آفریقا و کشوری زیبا و متنوع با رشته کوه های زیبا، شهرهای باستانی، دشت وسیع و مردمی خونگرم از شما استقبال می کند. در یک روز می توانید هم شتر سواری در صحرا را تجربه کنید و هم اسکی روی کوه های اطلس..

در امتداد سواحل مراکش، روستاهای ماهیگیری کوچکی با قلعه های استعماری را خواهید دید. شهر آبی، کوهستان ریف، محدوده ای زیبا در مرز بین اقیانوس اطلس و آبهای مدیترانه انتظار شما را می کشد.

به دلیل شدت محبوبیت دیدنی های مراکش، بهتر است قبل از بازدید از هر جایی و قبل از سفر ،زمان را مدیریت و برنامه ریزی کنید. البته می توانید با رزرو تور مراکش در سفر بعدی تجربه ای به یاد ماندنی برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

جاذبه های مراکش
شهر مراکش

برخی از دیدنی های مراکش عبارتند از:

  • جماع الفنا
  • فاس
  • آیت بن حدو
  • ارگ چبی

و…

جاذبه های کازابلانکا

کازابلانکا شهر تضادهاست.. شهری با تاریخ غنی و معماری با شکوه.. جایی که در بین گردشگران از محبوبیت ویژه ای برخوردار است. سفر به کازابلانکا را با بازدید از دومین مسجد بزرگ دنیا، مسجد خیره کننده حسن دوم شروع کنید. در امتداد کرنیش قدم بزنید و اقیانوس را تماشا کنید. سوار تراموا شوید و به کشف دیدنی های شهر کازابلانکا بپردازید. و یا از شیشه های رنگی کلیسای جامع نتردام عکس بگیرید.

جاذبه های دیدنی کازابلانکا
کازابلانکا

برخی از دیدنی های کازابلانکا عبارتند از:

  • مسجد حسن دوم
  • کلیسای جامع کازابلانکا
  • پارک سنباد
  • کلوب ساحلی تاهیتی

و…

جاذبه های مراکش
مسجد حسن دوم کازابلانکا با بلندترین مناره های دنیا

مسجد حسن دوم کازابلانکا با بلندترین مناره های دنیا

مسجد حسن دوم کازابلانکا با بلندترین مناره های دنیا، مشرف به اقیانوس اطلس، دومین مسجد بزرگ دنیا هم هست ویکی از معدود مساجدی ست که به روی غیر مسلمان ها باز می باشد. این مسجد که بیش از ۲۵۰۰۰ نمازگذار را در خود جای می دهد، به مسلمانان این امکان را می دهد تا در محوط ای شیشه ای بر فراز دریا نماز بخوانند و ...
۵ تا از تفریحات آبی کازابلانکا

۵ تا از تفریحات آبی کازابلانکا

مراکش به دلیل تنوع آب و هوایی فرصت های زیادی برای تفریحات آبی و غیر آبی فراهم  می کند. برای گردشگرانی که تفریحات مراکش مثل غواصی، موج سواری، قایق سواری، جت اسکی و ماهیگیری را ترجیح می دهند، کازابلانکا بهترین انتخاب است. به مراکش سفر کنید و از ۵ تا از تفریحات آبی کازابلانکا لذت ببرید.   غواصی بین سواحل دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس، مراکش دارای ۴۰۰۰ کیلومتر ...
5 جای دیدنی کازابلانکا که نباید از دست بدهید!

5 جای دیدنی کازابلانکا که نباید از دست بدهید!

برخی از گردشگرانی که به مراکش سفر می کنند، با این تصور که کازابلانکا یک پایتخت اقتصادی شلوغ پلوغ است، از سفر به کازابلانکا سر باز می زنند. خیابانهای شلوغ، رستورانهای زنجیره ای در گوشه و کنار، سرویس پیشرفته حمل و نقل، مردم روشن فکر و... تنها بخشی از شگفتی های این شهر غربی در مراکش می باشد.و همچنین شمار نامحدودی از جاذبه های گردشگری ...
10 تا از معروف ترین دیدنی های کازابلانکا

10 تا از معروف ترین دیدنی های کازابلانکا

کازابلانکا جایی که فرودگاه بین المللی مراکش وجود دارد، اولین جاذبه کشور است که بازدیدکنندگان با آن روبرو می شوند. این شهر یک مرکز تجاری و صنعتی می باشد که قابل مقایسه با جذابیت های شهر مراکش و فس نیست. بناهای این شهر با معماری اروپایی توجه گردشگران تور کازابلانکا را به خود جلب می کند. برای بازدید از جاذبه های گردشگری کازابلانکا باید کمی تلاش ...
خط ویژه مراکش
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۲

سفارتخانه مراکش

سفارت مراکش در تهران

نام سفیر : حسن حامی

آدرس : خیابان پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 29

تلفن : 26151664

فکس : 22284845

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید