۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

تجارت در مراکش

امتیاز به مطلب

دولت مراکش در چند سال اخیر آزادسازی اقتصادی انجام داده است. روش های سرمایه گذاری به منظور تشویق کارافرینی ساده شده اند. قوانین جدید به منظور رشد شرکت های خصوصی خارجی و داخلی به تصویب رسیده است. دولت مراکش همچنین موافقت نامه های تجارت آزاد با شرکای اروپایی، ایالت متحده آمریکا، ترکیه و کشورهای عربی و مدیترانه ای امضا کرده است.  درباره تجارت در مراکش بیشتر بدانید.

اقتصاد در مراکش
اقتصاد

تجارت در مراکش

برای ثبت تجارت خود در مراکش باید به اداره مالیات منطقه ای که مرکز سرمایه گذاری ست مراجعه کنید و ظرف 30 روزه به همراه اسناد کسب و کار خود وارد تجارت شوید. همچنین باید یک اجاره نامه در طی 30 روز تهیه کنید. مراکش یک مقصد گردشگری در آفریقای شمالی می باشد اما این بازار سرمایه برای اقتصاد دارای مرزهای بسیار پیچیده است . پس از شکست در سال 2015، شاخص کل سهام مراکش یکی از بهترین شاخص های بازاریابی بازار مرزی در سال جاری ست.

هر چند ایران و مراکش مذاکره ای در رابطه با توافقنامه تجارت آزاد اتجام دادند اما صادرات مراکش به ایران تنها شامل فسفات می باشد که در مجموع یک درصد از کل صادارت کشور پادشاهی مراکش را تشکیل می دهد. تنها محصولی که مراکش از ایران وارد می کند نفت است که نفت وارداتی مراکش از ایران هم شامل دو درصد کل واردات این می شود.

خط ویژه مراکش
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۲

سفارتخانه مراکش

سفارت مراکش در تهران

نام سفیر : حسن حامی

آدرس : خیابان پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 29

تلفن : 26151664

فکس : 22284845

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید