۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

رستوران های کازابلانکا

امتیاز به مطلب

 

کازابلانکا با جمعیت ۵ میلیون نفری، بزرگترین شهر مراکش و پایتخت اقتصادی آن می باشد. کازابلانکا، مراکش دارای تاریخ غنی می باشد که نه تنها در معماری بلکه در غذای کازابلانکا هم مشهود است. گردشگران تور کازابلانکا میتوانند غذاهای سراسر دنیا را در این شهر پیدا کنند. در اینجا اطلاعاتی درباره رستوران های کازابلانکا برای شما فراهم ساختیم:

رستوران های کازابلانکا
رستوران های کازابلانکا

 

بیشتر غذاهای سنتی و غذاهای دریایی مراکش را در غذاخوری های این شهر سرو می کنند. در کازابلانکا از غذاهای مراکشی در یک چادر عربی با موزیک شاد و یا در کافه رستورانهایی به سبک فرانسوی لذت ببرید.

رستوران های کازابلانکا لذیذ ترین غذاها در لوکس ترین فضا را ارائه می کنند و میتواند تجربه ای دلنشین برای شما و خانواده تان رقم بزند. میتوانید به رستورانهای بین المللی و لوکس بروید و یا از غذاهای خیابانی این شهر لذت ببرید. اگر میخواهید مثل یک پرنس با شما رفتار شود به رستورانهای گرانقیمت کازابلانکا برودی و اگر به دنبال صرفه جویی هستید، از دکه های کنار خیابان غذای دریایی آب پز بخرید. انتخاب با شماست.

 

برخی از بهترین رستوران های کازابلانکا عبارتند از:

  • رستوران لا اسکالا
  • رستوران ریکس کافه
  • رستوران ساکورا
  • رستوران رستو زانیا

و…

رستوران های کازابلانکا
غذای لذیذ در ۵ رستوران خیابانی کازابلانکا

غذای لذیذ در ۵ رستوران خیابانی کازابلانکا

مراکش یک کشور مدرن است که تاریخ غنی دارد که در شهرهای بزرگ آن مثل کازابلانکا مشهود است. ساختمانهایی قدیمی باشکوه در کنار کافه ها و رستورانهای مدرن هم وجود دارد. برای  تجربه غذای لذیذ در 5 رستوران خیابانی کازابلانکا با ما همراه باشید..   رستوران لا اسکالا رستوران لا اسکالا واقع در محوطه ای با همین نام، در یک قلعه زرد رنگ، جایی ست که غذاهای سنتی ...
لیست ۵ رستوران معروف کازابلانکا

لیست ۵ رستوران معروف کازابلانکا

کازابلانکا، بزرگترین شهر مراکش دارای تاریخ غنی می باشد که نه تنها در معماری بلکه در غذای آن تاثیر گذار بوده است. گردشگران می توانند غذاهای سراسر دنیا را در رستورانهای کازابلانکا پیدا کنند. لیست 5 رستوران معروف کازابلانکا که ما پیشنهاد میکنیم:   رستوران لا بودگا این مکان شیک با منویی الهام گرفته از غذاهای اسپانیایی، بهترین غذاهای سنتی مراکش را سرو می کند. در این رستوران ...

سفارتخانه مراکش

سفارت مراکش در تهران

نام سفیر : حسن حامی

آدرس : خیابان پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 29

تلفن : 26151664

فکس : 22284845

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید