۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

مراکز خرید کازابلانکا

امتیاز به مطلب

 

در قلب مراکش بهترین مراکز خرید کازابلانکا قرار دارد. به محض ورود به شهر کازابلانکا، باید به سراغ مراکز خرید آن بروید. این تجربه خرید برای شما تجربه ای یک میلیون دلاری بر جای می گذارد! از آنجایی که استفاده از کارت اعتباری ممکن است با هزینه اضافی برای شما تمام شود، پس بهتر است از پول نقد استفاده کنید.

مراکز خرید کازابلانکا
کازابلانکا

 

مراکز خرید کازابلانکا

چانه زدن یکی از مهم ترین نکته های خرید در کازابلانکاست. از آنجایی که قیمت ها برای توریست ها بیشتر اعلام می شود بهتر است حتما چانه بزنید. تعداد کمی از بازارهای دنیا مثل این شهر بزرگ مراکش یعنی کازابلانکا، پر از اجناس عجیب و غریب و رنگارنگ می باشند. اگر به دنبال خرید سوغات در کازابلانکا هستید، گزینه های زیادی در این شهر پیش روی شماست.

اگر بخواهید تنها یک هفته را در کازابلانکا سپری کنید و یا اینکه طی یک سفر یکروزه تمام جاذبه های کازابلانکا را کشف کنید، خرید در این شهر باید در اولویت شما قرار گیرد. چرا که دارای بازارهای رنگارنگ و اجناس ارزان می باشد.

مراکز خرید ارزان کازابلانکا
بازار سنتی کازابلانکا

 

برخی از بهترین مراکز خرید کازابلانکا عبارتند از:

  • مرکز خرید آنفاپالاس
  • بازار مراکش
  • منطقه خرید مثلث طلایی
  • بازار سنتی هابوس

و..

مراکز خرید کازابلانکا
سوغات کازابلانکا چیست!

سوغات کازابلانکا چیست!

تور مراکش بهترین انتخاب برای علاقمندان به خرید ارزان می باشد. صداهایی که از هر طرف شما را جذب می کند، بوی غذاهای خیابانی که شما را میخکوب می کند، زیتونهای خوشرنگی که در سس غوطه ور شدند، لباسهای رنگارنگ در بوتیک ها و ساختمانهای جذاب و مراکز خرید کازابلانکا .. شما میتوانید ترکیبی از اینها را بسته بندی کنید و با خود به خانه ...
لیست ۴ مرکز خرید برتر کازابلانکا

لیست ۴ مرکز خرید برتر کازابلانکا

مراکش بهشت خرید برای کسانی ست که میخواهند سوغات، لوازم خانگی و دکوراسیون بخرند. بهترین مراکز خرید مراکش را در کازابلانکا یکی از بزرگترین شهرهای مراکش پیدا خواهید کرد که در اینجا لیست 4 مرکز خرید برتر کازابلانکا را فراهم کردیم. با ما باشید..   بازار مراکش موروکو مال یا بازار مراکش یکی از بزرگترین مراکز خرید آفریقا و بهترین مراکز خرید کازابلانکا با موقعیت منحصر به فرد ...
خط ویژه مراکش
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۲

سفارتخانه مراکش

سفارت مراکش در تهران

نام سفیر : حسن حامی

آدرس : خیابان پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 29

تلفن : 26151664

فکس : 22284845

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید