۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

تفریحات مراکش

 

تور مراکش فرصت های زیادی برای مسافران به وجود می آورد تا به کشف دیدنیهای و جاذبه های فرهنگی بپردازند. مناظر دوست داشتنی مثل دشت ها، اقیانوس ها، کوه ها و فرهنگ اسلامی و بازارهای معروف کشور مراکش برای بازدیدکنندگان میتوان سرگرم کننده باشد. تفریحات مراکش مثل پیاده روی، بازی گلف، اسکی و ماهیگیری انتظار شما را می کشد. 

مراکش دارای مکانهای مدرن و آثار باستانی برای کشف می باشد. میتوانید مساجد، بازارها و ساختمانها با معماری خیره کننده را ببینید. از این بناها بازدید کنید و تاریخ مراکش را یاد بگیرید و آثار هنری این منطقه و جنوب غرب آفریقا را ببینید. این تجربه ایست که طرفداران هنر و معماری نباید از دست بدهند.

تفریحات مراکش
شتر سواری در مراکش

 

 تفریحات مراکش

سفر به مراکش، شما را با شهرها و بازارهای سنتی آشنا می سازد که میتوانید در آنجا نمایش های عجیب و غریب مثل اجراهای آکروباتیک و موزیکال یا نمایش مارها را ببینید. عطر و بویی که در بازار به مشام می رسد، ناخوداگاه شما را به سمت ادویه فروشی ها و دکه های اغذیه فروشی می کشاند. یا میتوانید به تماشای لباس، صنایع دستی و جواهرات بپردازید.

میتوانید به کلاس های آشپزی بروید و با سبک آشپزی مراکش آشنا شوید که در سراسر جهان معروف است. در این کلاس ها چندین لغت عربی را یاد خواهید گرفت و بعد برای خرید اقلام آشپزی مثل زعفران، نعنا، زیتون و مرکبات شما را به بازار می برند و مهارت زبان مراکشی را تمرین خواهید کرد.

جاهای تفریحی در مراکش
تفریح در مراکش

 

تفریحات کازابلانکا

کازابلانکا مرکز تجاری کشور مراکش، با وجود معماری فرانسوی و فرهنگ عربی دارای تفریحات مهیجی می باشد. علاوه بر ساختمانهای قدیمی و شهرهای سنگی، شما میتوانید از موزه ها، کاخ ها و دومین مسجد بزرگ دنیا بازدید کنید.

جاهای تفریحی در کازابلانکا
تفریح در کازابلانکا

 

برخی از تفریحات کازابلانکا عبارتند از:

  • بازدید از مسجد حسن دوم
  • تور صحرا گردی
  • جیپ سواری و عکاسی از ببرهای بنگال

و..

تفریحات مراکش
۵ تا از تفریحات آبی کازابلانکا

۵ تا از تفریحات آبی کازابلانکا

مراکش به دلیل تنوع آب و هوایی فرصت های زیادی برای تفریحات آبی و غیر آبی فراهم  می کند. برای گردشگرانی که تفریحات مراکش مثل غواصی، موج سواری، قایق سواری، جت اسکی و ماهیگیری را ترجیح می دهند، کازابلانکا بهترین انتخاب است. به مراکش سفر کنید و از ۵ تا از تفریحات آبی کازابلانکا لذت ببرید.   غواصی بین سواحل دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس، مراکش دارای ۴۰۰۰ کیلومتر ...
5 تا از تفریحات رایگان کازابلانکا

5 تا از تفریحات رایگان کازابلانکا

کازابلانکا شهری پر از تضاد، با تاریخ غنی و معماری با شکوه، جایی ست که گردشگران تور مراکش را میخکوب می کند. ماجراجویی خود را از دومین مسجد بزرگ دنیا، مسجد حسن ثانی شروع کنید. در کورنیش قدم پرسه بزنید و اقیانوس را تماشا کنید، سوار تراموا شوید و شهر را کشف کنید، و یا محو تماشای شیشه های رنگی کلیسای نوتر دام شوید.برای لذت ...
5 مرکز تفریحی برتر کازابلانکا

5 مرکز تفریحی برتر کازابلانکا

شهر ساحلی کازابلانکا، مراکز تفریحی زیادی برای مسافران تور مراکش فراهم می کند. از خرید در کازابلانکا گرفته تا لذت بردن از غذاهای لذیذ مراکشی و آشنایی با فرهنگ غنی مراکش را در این شهر میتوان تجربه کرد.  5 مرکز تفریحی برتر کازابلانکا را در اینجا به شما معرفی می کنیم. با ما باشید..   به کافه های مراکشی بروید! برای علاقمندان به فیلم و سینما، هیچ کجا ...
خط ویژه مراکش
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۲

سفارتخانه مراکش

سفارت مراکش در تهران

نام سفیر : حسن حامی

آدرس : خیابان پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 29

تلفن : 26151664

فکس : 22284845

تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید