۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

بلیط هواپیما مراکش

امتیاز به مطلب

 

هیچ جایی جذاب تر از مراکش وجود ندارد! به محض اینکه هواپیمای شما در مراکش به زمین بنشیند، خواهید فهمید که به چه کشور منحصر به فردی سفر کرده اید. فقط کافی ست تور کازابلانکا یا تور مراکش هوایی را امتحان کنید و خود را در فرهنگ آفریقایی و مراکشی غرق کنید. هر چند یک کشور پر از بحث و جدل می باشد ولی مردم پر شور و با احساسی دارد. اگر جاذبه های کازابلانکا و سایر شهرهای مراکش را تجربه کنید، قبل از اینکه این کشور دیدنی را ترک کنید، برای برگشت بلیط هواپیما مراکش را رزرو خواهید کرد.

با کمک کارشناسان ما ارزانترین بلیط هواپیما مراکش را رزرو کنید و پول خود را در بازارهای رنگارنگ مراکش، فس یا رباط خرج کنید. شهر تفریحی مراکش دارای مناظر زیبا و نفسگیر بیابانی و تپه های شنی نرم می باشد و بهترین گزینه برای تفریحات جاده ای ست. پس از سفر خود لذت ببرید.

قیمت بلیط هواپیما مراکش
قیمت بلیط هواپیما مراکش

 

بهترین زمان سفر هوایی به مراکش

آب و هوای مراکش در تمام طول سال برای توریست ها دلپذیر است اما نکاتی را باید با توجه به دلیل سفر خود به مراکش در نظر بگیرید. در خط ساحلی اطلس-مدیترانه، از ماه ژوئن تا سپتامبر بهترین زمان بازدید از مراکش برای اقامتی ساحلی می باشد. ماه اکتبر تا آوریل خنک ترین ماه های سال است و اغلب مسافران این فصل را برای پرواز به مراکش انتخاب می کنند.

 

خط ویژه مراکش
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۷ ۵ ۲

سفارتخانه مراکش

سفارت مراکش در تهران

نام سفیر : حسن حامی

آدرس : خیابان پاسداران، نارنجستان ششم، پلاک 29

تلفن : 26151664

فکس : 22284845

تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید