۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

جاذبه های طبیعی سوچی

سوچی با موقعیتی استثنایی و آب و هوایی نیمه گرمسیری مرطوب یکی از بهترین شهرهای روسیه برای سفر می باشد . این منطقه از سرزمین تزارها با دریای سیاه همجوار بوده و از یک طرف به رشته کوه های قفقاز محدود می گردد . در واقع موقعیت جغرافیایی سوچی سبب شده تا در تابستان مقصدی ایده آل برای تفریحات آبی و در زمستان مکانی فوق العاده برای ورزش های زمستانی باشد . علاوه بر جاذبه های تاریخی و مدرن و همچنین تفریحات متنوع ، طبیعت سوچی نیز بسیار زیبا و دیدنی بوده و چشم هر بیننده ای را به خود خیره می سازد . در ادامه تعدادی از جاذبه های طبیعی سوچی معرفی شده است با ما همراه باشید .

 

پارک ملی سوچی

پارک ملی سوچی یکی از معروف ترین دیدنی های سوچی روسیه است که شامل مجموعه ای از پستی ها و بلندی ها ، دره ها ، رودخانه ها ، آبشارها ، کوه ها ، دشت ها ، غارهای مرموز و چندین سایت تاریخی می باشد . این منطقه حفاظت شده که از اولین پارک های ملی روسیه است در سال 1983 به عنوان پارک ملی معرفی شده و مساحتی بیش از 190 هزار هکتار را به خود اختصاص داده است . Sochi national park دارای گونه های مختلف گیاهی و جانوری است و چشم اندازهایی زیبا از طبیعت فوق العاده سوچی بزرگ ارائه می دهد .

جاذبه های گردشگری سوچی
جاذبه های طبیعی سوچی

سواحل سوچی

یکی از جاذبه های طبیعی برتر در سوچی سواحل جذاب این شهر در امتداد دریای سیاه هستند . در واقع سواحل مکانی مناسب برای تفریح و سرگرمی هستند و تفریحات متنوعی در آن ها رواج دارند . امروزه در امتداد سواحل سوچی هتل های متعددی برای اقامت گردشگران تور سوچی وجود دارد که به همراه دیگر ساختمان ها با درختان نخل ، افرا و ماموت آمریکایی احاطه شده اند . درختان نخل از گونه های بوتی ، واشینگتون ، کناری دیتس ، لیویستونا ، کاریبین سابا ، ایتالین همروپسی و چیلین یوبی زیبایی بسیار فوق العاده ای به سواحل سحرآمیز سوچی بخشیده اند .

جاذبه های طبیعی و چشم نواز سوچی
جاهای دیدنی سوچی

کوه آخون بزرگ در سوچی

کوه آخون بزرگ یکی از جاذبه های سوچی است که به عنوان بلندترین نقطه منطقه چشم اندازهایی زیبا از شهر و مناطق اطراف ارائه می دهد . کوه اخون با ارتفاعی بیش از 650 متر از سطح دریا مکانی است که به دستور استالین برج دیدبانی بر بالای آن بنا شد . این برج که امروزه به عنوان یکی از جاهای دیدنی شهر سوچی مورد بازدید گردشگران قرار می گیرد در سال 1936 – 1935 بنا شده و حدود 5.30 متر ارتفاع دارد .

دینی های سوچی
جاذبه های طبیعی سوچی

آبشارهای سوچی

در سوچی مرکزی و مناطق مختلف سوچی بزرگ آبشارهای مختلفی وجود دارد که با بلندی های متفاوت از برترین جاذبه های طبیعی در سوچی می باشند . آبشارهای سوچی با اینکه از مرکز شهر فاصله دارند اما ارزش رفتن و دیدن را دارند . آگورسکیه ، آرخوسکیه ، زمیکووسکیه و آبشار دره دهان اژدها از جمله آبشارهای جذاب در سوچی هستند .

جاذبه های دیدنی شهر سوچی
جاذبه های طبیعی سوچی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید