۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن

در چند سال اخیر مردم چین بازار جدیدی را برای رقابت ایجاد کرده اند . که بسیاری ازشرکت ها برای رقابت دچار مشکل شده اند. مهم ترین عاملی که اجناس چینی را در بازارها افزایش می دهد قیمت آنها می باشد. در تصور مردم اجناس چینی ارزان تر هستند . علاوه بر این در خود کشور چین نیز اجناس با قیمت های بسیار مناسب وجود دارد که می توانید از اوت لت استورها تهیه کنید.

در سفر با تور چین یکی از اولویت های اصلی گردشگران خرید از مراکز خرید چین می باشد . اگر تمایل دارید که حریدی ارزان داشته باشید و اجناس با کیفیت نیز تهیه کنید پیشنهاد می دهیم از اوت لت استورها خرید کنید . چرا که در این فروشگاه ها اجناسی که تنها یک فصل از تولید آنها گذشته است ارائه داده می شود.

خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن
خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن

برای بسیاری از گردشگران تور پکن خیر کزدن از نمایندگی های برندهای معروف مقرون به صرفه نمی باشد. در این صورت ما اوت لت استورها را گزینه ی مطلوبی برای خرید با کیفیت و ارزان می دانیم. می توانید در آن اجناسی که دارای برندهای معروف می باشند با قیمت های استثنایی تهیه کنید . این اجناس مد روز نیستند و کمی از تولید آنها گذشته است.

در ادامه به معرفی معروف ترین اوت لت های پکن می پردازیم.


مرکز خرید اوت لت یانشا (Yansha Outlets Shopping Center)

این مرکز خرید حدود 600 برند مشهور و مطرح را گردم هم آورده تا رضایت مشتری را جلب کند. قیمت ها در این مرکز خرید بسیار وسوسه انگیز و ارزان می باشد. مثلا می توانید اجناس را با 70 درصد تخفیف پیدا کنید. این اوت لت در سه ساختمان و مساحت 100000 متر مربع ساخته شده . و گردشگران می توانند به راحتی این مرکز خرید را بگردند. در ساختمان a کالاهای کودکان ، کالاهای تجاری ، ساعت ارائه می شود. در ساختمان b کفش ، چرم و اجناس ورزشی ارائه می شود. اگر تمایل دارید از برندهای برتر خرید کنید و در رستوران غذا صرف کنید ساختمان c را به شما پیشنهاد می دهیم.

 

برخی از مشهور ترین برند های موجود در این فروشگاه شامل HugoBoss ،  Dunhill ،  KENZO ، MAXMARA، Timberland و  CANALI می شود. فروشگاه هوگوباس این مرکز خرید حدود 500 متر می باشد که از بزرکترین فروشگاه های هگوباس در آسیا است.

علاوه بر این برندها حدود 100 برند معروف مانند برندهای نایک، آدیداس، کاپا، اکو و گابو وجود دارد که بدون واسته اجناس خود را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهند. یکی از مهم ترین ویژگی های این فروشگاه تبدیل ارز بدون واسته می باشد.

خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن
خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن


اوت لت مال سایتک پرمیوم (Scitech Premium Outlet Mall)

این مرکز خرید کمی در حومه شهر قرار دارد و برندهایی مانند باربری، مکس مارا، ناین وست و زگنا در این مرکز اجناس خود را ارائه می دهند. امکانات پارکینگ با ظرفیت 5000 ماشین وجود دارد . یک استگاه مترو در نزدیکی این مرکز خرید قرار دارد. همچنین اتوبوس شاتل رایگان گردشگران را انتقال میدهد. تخفیف های این مرکز خرید نسبت به مرکز خرید یانشا زیاد چشم گیر نمی باشد .

 

هر کدام از فروشگاه ها دارای طراحی و دیزاین خاص و زیبایی هستند که مرکز خرید را تماشایی کرده است. و جستجو در این اوت لت را لذت بخش ساخته است. به هر نوع لباسی که علاقه داشته باشید از مرکز خرید سایتک پرمیوم دست خالی برنمی گردید. همچنین می توانید از رستوران های چینی ، یونانی و فرانسوی این مرکز خرید استفاده کنید.

خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن
خرید ارزان در بهترین اوت لت های پکن

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید