۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

قیمت چتر بازی در آنتالیا ترکیه

امتیاز به مطلب

همانطور که می دانید و از دیگران شنیده اید : تفریحات آنتالیا توجیه خوبی است برای این موضوع که چرا هر ساله تعداد توریست ها و کسانی که به تور آنتالیا سفر میکنند بیشتر میشود. شهر ساحلی و توریست پذیر آنتالیا با تفریحات وسوسه انگیزش مثل برگزاری تور رافتینگ برای توریست ها یا غواصی در آب های مدیترانه، توریست و گردشگران زیادی را همواره به سمت خود جذب کرده است. یکی از تفریحات لذت بخش و جذاب برای گردشگران بخصوص جوانان ،چتربازی در آنتالیا میباشد.این تفریح معمولا همراه با هیجان و ترس میباشد.

قیمت چتر بازی در آنتالیا ترکیه
قیمت چتر بازی در آنتالیا ترکیه

با شرکت در تور چتربازی آنتالیا به منظور برقراری امنیت و رفاه حال گردشگران تور آنتالیا، ابتدا مربیان آموزش های لازم را به شما خواهند داد بعد شما جلیقه نجات شنا را پوشیده و کمربندی که در داخل این چتر است را می بندید تا از ایمنی بودن خود کاملا مطمئن شوید. بطور کلی افرادی که در این تفریح شرکت می کنند حدود نیم ساعت تا ارتفاع 700 متر پرواز می کنند و کل شهر آنتالیا را نظاره گر هستند .در طول این نیم ساعت مربیان از شما فیلمبرداری و یا عکاسی خواهند کرد و بعد از پیاده شدن در صورت درخواست شما ،عکس های گرفته شده از شما را برایتان ارسال خواهند کرد .

چتر بازی در آنتالیا ترکیه
چتر بازی در آنتالیا ترکیه

چنانچه قصد شرکت در این تفریح را دارید به شما توصیه می کنیم وسایلی همچون کرم ضد آفتاب و مایوی شنا ، حوله ،دوربین عکاسی و فیلمبرداری ،پول کافی ، لباس مناسب را به همراه داشته باشید تا دچار مشکل نشوید . قیمت چتر بازی در آنتالیا ترکیه در روزهای تعطیلی و شلوغ کمی افزایش می یابد ولی در روزهای عادی قیمت این تور مناسب و ارزان می باشد در ضمن این تفریح در روزهای آفتابی با آسمانی صاف برگزار می گردد.

چتر بازی آنتالیا ترکیه
چتر بازی آنتالیا ترکیه
Parachute Games in Antalya
Parachute Games in Antalya

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید