۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید پارس خلیج کیش

بازار پارس خلیج کیش در شمال غربی این جزیره فرار دارد. این مر کز خرید یک طبقه در سال 70 افتتاح شده است . این مرکز خرید دارای 153 واحد تجاری می باشد که در زمینه ی پوشاک ، لوازم بهداشتی و آرایشی، کیف و کفش، عینک، موبایل و تجهیزات رایانه ای، ساعت،  اسباب بازی، لوازم آشپزخانه، لوازم منزل، مواد غذایی و خرازی فعالیت می کنند . با رفتن به این بازار لذت خرید از مراکز خرید کیش را تجربه کنید .

مرکز خرید پارس خلیج کیش
مرکز خرید پارس خلیج کیش

از جمله خدماتی که این مرکز خرید به خریداران ارائه می دهد صرافی ، آژانس مسافرتی ، مشاور املاک و کافی نت است . این مرکز خرید در نزدیکی بازار عرب ها می باشد . همچنین هتل دیدار و هتل خاتم نیز در نزدیکی مرکز خرید پارس خلیج کیش واقع شده اند . برای استراحت و صرف غذا می توانید از رستوران و کافی شاپ واقع در مرکز خرید استفاده کنید که شامل دو رستوران و دو کافه سنتی می باشند .

جالب اینجاست که معماری این مرکز خرید همسان با شرایط اقلیمی این منطقه و به سبک سنتی ساخته شده است . ویژگی های منحصر به فرد این مرکز خرید حیاط مرکزی ، یک طبقه بودن ، فضای سبز با گیاهان جزیره ،و راسته بازارچه بودن می باشد . ورودی این مرکز خرید از 4 طرف است . این مرکز خرید دارای پارکینگ می باشد که روبروی درب اصلی است .

مرکز خرید پارس خلیج کیش
مرکز خرید پارس خلیج کیش

در این مرکز خرید قیمت ها مقرون به صرفه تر از دیگر مراکز خرید کیش می باشد . و گردشگران می توانند خرید ارزان از بازارهای کیش را در اینجا تجربه کنند.  لازم به ذکر است که این مرکز خرید از نوار سیاحتی کیش دور می باشد . و در نزدیکی ساحل میرمهنا واقع شده است . این مرکز به ارزانی اجناس و تنوع در کالاها معروف شده است . این مرکز خرید در خیابان میرمهنا واقع شده است .

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید