۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

مرکز خرید اونیو پاتایا

 

 

 

مرکز خرید اونیو واقع در پاتایای مرکزی با تعداد زیادی رستوران ، فروشگاه ، سینما ، فروشگاه های مواد غذایی و ورزشگاه ، یکی از بهترین مراکز خرید پاتایا می باشد . این مرکز مکان نام های تجاری بزرگی است . در ادامه مطلب با جزییات مرکز خرید اونیو پاتایا آشنا خواهید شد . 

مرکز خرید اونیو پاتایا
مرکز خرید اونیو پاتایا

مرکز خرید اونیو پاتایا یک منطقه خرید و سرگرمی در فضای باز است که در مرکز پاتایا در جاده دوم واقع شده است . در اینجا تعداد زیادی مغازه ، رستوران ، مرکز تناسب اندام ، فروشگاه های مواد غذایی ، یک سینما و کوچه بولینگ وجود دارد . پس از اینکه اونیو افتتاح شد ، به یکی از محبوب ترین مراکز خرید در تور پاتایا تبدیل شد . اما پس از زمان کمی ، با افتتاح سنترال فستیوال پاتایا از محبوبیت آن کاسته شد ولی همچنان در بین بهترین مراکز خرید جای دارد . 

رستوران ها، سرگرمی ها و بازارها اصلی ترین قسمت های اونیو بوده است.  در سالهای گذشته، حیاط این مرکز به بازار شب تبدیل شده است . در این قسمت خرده فروشی هایی با قیمت ارزان در دسترس است .

مرکز خرید اونیو پاتایا
مرکز خرید اونیو در پاتایا

بخش های مرکز خرید اونیو پاتایا

فروشگاه های زیادی در بازار اونیو پاتایا وجود دارد . در حال حاضر فروش انواع وسیعی از محصولات از جمله کالاهای ورزشی و لباس Reebok ، Nike و Oakley را در این مرکز خواهید دید . 

ویلا مارکت نیز یکی از مهمترین بخش های اونیو است . ارائه یک فروشگاه کامل مواد غذایی که اکثرا صادراتی از غرب هستند از ویژگی اصلی ویلامارکت می باشد . این فروشگاه محبوبیت زیادی دارد ولی قیمت های اجناس کمی بالاتر از فروشگاه های مواد غذایی دیگر در پاتایا می باشد .

در این مکان مرکز اسپا ، داروخانه و تبادل ارز وجود دارد . در اینجا همچنین مرکز تناسب اندام خواهید دید . باشگاه فیتنس 7 در سال 2016 افتتاح شد و یکی از جذاب ترین ورزشگاه ها در پاتایا است .

مرکز خرید اونیو پاتایا
مرکز خرید اونیو تایلند

غذاخوری و رستوران های اونیو

در این مرکز خرید کوچک گزینه های زیادی برای غذا خوردن وجود دارد . McDonalds ، Starbuck ، Au Bon Pain ، رستوران Istanbul Turkish و Car Park bar در این مرکز شعبه دارند .  

 

سینما و مرکز بولینگ اونیو

در قسمت بالای اونیو یک سینما و مرکز بولینگ وجود دارد . در سینما می توانید آخرین فیلم های هالیوود و تایلندی را ببینید . همچنین می توانید برای استراحت زمانی را در مرکز بولینگ سپری کنید .  

 

بازار شب اونیو

در طول شب خیابان به یک بازار شب تبدیل می شود . فروشندگان کالاهای خود را در حیاط و طرف پیاده رو به فروش می رسانند . می توانید انواع کالاهای را در قیمت های ارزان پیدا کنید . چندین بار نیز وجود دارد که می توانید شب خوبی را در آنجا تجربه کنید . 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید