۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

هیجان وصف ناشدنی در بانجی جامپینگ پاتایا

به جادوگران آدرنالین در پاتایا بپیوندید و بانجی جامپینگ را تجربه کنید . بانجی جامپینگ پاتایا پرطرفدارارترین تفریح در تایلند است که از سال 1989 فعالیت خود را شروع کرده است . بانجی جامپینگ تحت استاندارد ایمنی SANZ (استاندارد انجمن نیوزلند) قرار دارد که دقیق ترین استاندارد در جهان است . در تور پاتایا می توانید با انتخاب تور بانجی جامپینگ هیجانی وصف ناشدنی را تجربه کنید . 

بانجی جامپینگ پاتایا
بانجی جامپینگ پاتایا

تور بانجی جامپینگ پاتایا

تور بانجی جامپینگ در پاتایا از محبوب ترین تفریحات پاتایا ست که می توانید از هتل محل اقامت خود تهیه کنید . مینی ون شما را ساعت 10 صبح و یا ظهر از هتل به سوی محل بانجی جامپینگ می برد . آدرس در جاده Threppassit واقع در بین پاتایا و مرکز جامتین واقع شده است . دورترین هتل از این آدرس در حدود 10 دقیقه می باشد . 

هنگامی که به بالای سکوی پرش می روید ، تاییدیه رزرو خود را در اختیار صندوقدار قرار دهید . آنجا از شما خواسته می شود که فرم ثبت نام پرش و بیمه نامه را تکمیل کنید . اجازه پرش به افراد بیمار و همچنین افراد مست داده نمی شود . سپس وزن خود را اندازه گیری خواهید کرد . حداکثر وزن برای پرش 330 پوند یا 150 کیلوگرم می باشد . 

بانجی جامپینگ پاتایا
بانجی جامپینگ پاتایا

در این مکان اساتید پرش انگلیسی ، کانادایی و تایلندی است که روش پرش و کلیه مسایل ایمنی را توضیح میدهند و هرگونه سوالی که داشته باشید را پاسخ می دهند . هنگامی که برای پرش آماده هستید ، در قفس باز خواهد شد و پرش خواهید کرد و از مناظر بی نظیر و اقیانوس لذت خواهید برد . حدود یک دقیقه پرش کامل که در حدود 197 فوت (60 متر) است ، طول می کشد . 

در تور تایلند با انتخاب بانجی جامپینگ ترس خود را بشکنید و آدرنالین خون تان را بالا بیرید . در این تور نوشیدنی نیز سرو می شود . همچنین با پرداخت هزینه اضافی می توایند عکس و فیلم از پرش خود داشته باشید .  سپس به هتل شما را باز خواهید گشت . 

 

تور بانجی جامپینگ پاتایا شامل چه مواردی است : 

  • پرش 
  • هزینه مالیات و رفت و آمد 
  • رفت و برگشت به هتل 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید