۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

راهنمای سفر به پاتایا

پاتایا ، در 147 کیلومتری جنوب شرقی بانکوک ، در مقابل خلیج تایلند قرار دارد . این شهر ساحلی در جذب خانواده ها ، زوجین و گردشگران بسیار موفق بوده است . محیط آرام و گرمسیری پاتایا برای تعطیلات به یاد ماندنی است . ورزش های آبی و زمینی از جمله گلف ، ماهیگیری و غواصی ، پارک های تفریحی ، موزه های بی نظیر و باغ های گیاهی ، انواع فعالیت های تفریحی و سرگرمی بسیار محبوبیت دارند . در اینجا راهنمای سفر به پاتایا از جمله بهترین زمان سفر به پاتایا ، بهترین مکان اقامت ، مکان های دیدنی و … را آورده ایم . 

راهنمای سفر به پاتایا
راهنمای سفر به پاتایا

بهترین زمان سفر به پاتایا

پاتایا مانند بسیاری از شهرهای تایلند دارای آب و هوای گرمسیری است . شما می توانید سفر به پاتایا را برای ماه های نوامبر تا فوریه برنامه ریزی کنید . بهترین زمان برای بازدید از پاتایا از نوامبر تا فوریه است . زمانی که آب و هوا نه خیلی گرم و نه خیلی سرد و بیشتر لذت بخش است . این ماه ها نیز اوج فصل توریستی است و اکثر سواحل و مکان های دیدنی مملو از گردشگر است . 

در پاتایا کجا اقامت کنیم ؟

بهترین مکان برای اقامت در پاتایا ، بستگی به هدف شما از سفر و اولویت شخصی دارد . آیا می خواهید شب زنده داری کنید و یا شب آرامی داشته باشد . انتخاب هتل مناسب بسیار مهم است . مرکز پاتایا مناسب برای کسانی است که به شب زنده داری علاقه مندند . این مناطق رستوران های عالی دارد و همچنین می توانید با یک پیاده روی کوتاه به مراکز خرید بروید .  

در حالی که هتل های ساحلی پاتایا مکان های بسیار خوبی برای به آرامش رسیدن و انجام تفریحات ساحلی هستند . 

راهنمای سفر به پاتایا
راهنمای سفر به پاتایا

در پاتایا از کجا دیدن کنیم ؟

جاذبه های پاتایا فراوان هستند . این شهر دارای موزه ها و تئاترها ، معابد ، پارک ها و … است که همگی نقش موثری در جذب گردشگران دارند . علاوه بر اینها دیگر جاذبه هایی در پاتایا وجود دارد که نباید در سفر به پاتایا نادیده گرفته شود ، از قبیل مناظر دیدنی در تپه تامناک یا خاو پاتایا ، این یکی از زیباترین منظره های پاتایا است . Khao Sam Muk یکی از دیدنی ترین مکان های پاتایا برای تماشای غروب خورشید است . جاذبه های دیگری همچون Royal Residences پادشاه بزرگ و ملکه بزرگ ، مؤسسه علوم دریایی بنگ سین و بازار ملات سنگ Ang-Sila نیز ارزش بازدید دارند . 

 

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید