۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

تفریحات و ورزش های آبی پنانگ

در این جزیره برای گردشگران و توریستهای تور مالزی تفریحات مختلفی تدارک دیده شده که بسیار هیجان نگیز است. به دلیل وجود سواحل فراوان پنانگ تفریحات و ورزش های آبی در این جزیره بسیار معروف است . در این مطلب به توضیحاتی در مورد تفریحات و ورزش های آبی پنانگ می پردازیم.

مسابقه قایق اژدها :

گردشگران تور پنانگ می توانند در جشنواره  بین المللی قایق اژدها  شرکت کنند و یا به تماشای آن بپردازند. این مسابقه که در دریاچه Mengkuang برگزار می شود . افراد با قایق های رنگارنگ به رقابت می پردازند و تلفیقی از هیجان سرگرمی و دوستی را تجربه می کنند. این جشنواره از سال 1934 تا به امروز برگزار می شود. و یکی از بهترین تفریحات پنانگ به شمار می رود. قایق های مسابقه بسیار بلند و باریک است و سر و دم اژدها در آن به کار رفته که از سنت های قدیمی چینی هاست. در واقع این مسابقه برای یاد بود شاعر وطن پرست به نام چو یوان می باشد . که در دریاچه غرق شده و امدادگران موفق به نجات آن نشدند.

تفریحات آبی پنانگ
تفریحات آبی پنانگ

تفریحات ساحل باتو فرینگی :

در این ساحل زیبا گردشگران علاوه بر لذت بردن از طبیعت زیبای آن به تفریحاتی همچون قایق سواری، موج سواری، غواصی، اسکی روی آب، چتر بازی و آفتاب گرفتن می پردازند. این تفریحات بسیار هیجان انگیز است و در دریای آرام و هوای آفتابی پنانگ بسیار مناسب است.  در کنار این تفریحات می توانید به کافه های ساحلی رفته و نوشیدنی های خنک بخورید و یا میوه های استوایی میل کنید.

قیمت تفریح در پنانگ
قیمت تفریح در پنانگ

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید