۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

سواحل زیبای پنانگ

سواحل پنانگ در واقع بهشت عاشقان طبیعت است از یک طرف دریای آبی و ماسه های طلایی و از طرف دیگر جنگل های سرسبز استوایی و آفتاب درخشان زیبایی منحصر به فردی به جزیره ی پنانگ بخشیده است. لازم به ذکر است که در تمام طول سال پنانگ سرسبز است .گردشگران با دیدن تصاویر سواحل این جزیره که همانند کارت پستال می مانند تشویق می شوند که از نزدیک این جزیره ی زیبا را تماشا کنند. و با وجود ورزش های آبی متنوع و هیجان انگیز در این جزایر سالانه تعداد زیادی از گردشگران تور مالزی برای تفریح به این سواحل بین المللی می آیند.

ساحل باتو فرینگی (Batu Ferringhi Beach Penang)

در نزدیکی منطقه ی تاریخی جورج تاون ساحل باتو فرینگی واقع شده که تعداد زیادی رستوان ، هتل ، فروشگاه ، و صرافی در نزدیکی این ساحل برای رفاه گردشگران تور پنانگ ساخته شده. این ساحل که یکی از مهم ترین جاذبه های مالزی به شمار می رود بسیار زیباست و با وجود گردشگران فراوانی که برای تفریح به این ساحل می ایند همیشه تمیز است. با وجود درختان سرسبز استوایی در این ساحل روز به روز رو به توصعه است و هتل های و بازارهای آن رو به افزایش است بازارهای شبانه ی زیادی در نزدیکی این ساحل قرار دارند.

جزیره معروف مالزی
جزیره معروف مالزی

ساحل تانجونگ بونگا (Bunga Raya Island)

این ساحل که نزدیک ترین ساحل به منطقه ی جورج تاون محسوب می شود. دارای صخره های بزرگ و جنگل های سرسبز می باشد. می توانید از تفریحات آبی این ساحل زیبا استفاده کنید و یا در کنار ساحل حمام آفتاب بگیرید. همچنین هتل های بسیار مناسب و مراکز خرید و رستوران های متعددی در این ساحل وجود دارد.

تصاویر جزیره پنانگ
تصاویر جزیره پنانگ

ساحل تلوک باهانگ (Teluk Bahang Beach Penang)

تماشای غروب زیبای خورشید در کنار ساحلی که ماهیگیران مشغول ماهی گیریند . و هتل های زیبا در کنار منطقه ی روستایی جلوه ی زیبایی دارد واقعا رویایی است .

لب ساحل پنانگ
لب ساحل پنانگ

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید