۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران های ایرانی کوالالامپور

غذاهای مالزیایی در رستوران های کوالالامپور بسیار لذیذ است و طرفداران ویژه ای نیز دارد . اما برخی از گردشگران تور کوالالامپور بر طبق عادت دوست دارند غذاهای ایرانی را میل کنند . در کوالالامپور تعداد زیادی رستوران ایرانی وجود دارد. که در آن می توانید غذاهای لذیذ ایرانی را میل کنید. در این مطلب چنتا از آنها را نام می بریم.

رستوران علی بابا

یکی از رستوران های ایرانی معروف در کوالالامپور می باشد که انواع غذاهای ایرانی و حلال با کیفیت مطلوب به خصوص کباب را سرو می کند.

رستوران های ایرانی کوالالامپور
رستوران های ایرانی کوالالامپور


رستوران شیشا لانج

این رستوران با سبک معماری متفاوت درخیایان مونت کیارا قرار دارد. از 2 بخش تراس و فضای داخلی تشکیل شده است. در ضای داخلی از میز و صندلی چوبی استفاده شده و در تراس از تخت استفاده شده که همانند رستوران های سنتی می باشد.

این رستوران دارای منویی کامل از غذاهای ایرانی می باشد. و همچنین موسیقی زنده در آن اجرا می شود. همچنین در تراس سرویس قلیان نیز ارائه می شود.

رستوران های حلال کوالالامپور
رستوران های حلال کوالالامپور

رستوران زعفران

این رستوران در خیابان بوکیت بینتانگ واقع شده که ظاهری شبیه رستوران های عربی دارد اما غذاهای کاملا ایرانی در آن سرو می شود. در نظر سنجی ها از گردشگران ایرانی تور مالزی می فهمیم که رستوران زعفران مورد علاقه ی گردشگران ایرانی مالزی می باشد. و مورد پسند این گردشگران قرار گرفته .در سفر به کوالالامپور حتما این رستوران را امتحان کنید.

رستوران های حلال مالزی
رستوران های حلال مالزی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید