۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

خط ویژه مسیر تایلند:

٤٣٦٧٤٤٥٠ - ٠٢١

تور پوکت

پوکت توریستی ترین شهر تایلند است . تور پوکت در سالهای اخیر بسیار مورد توجه گردشگران ایرانی بوده است . کسانی که برای اولین بار به پوکت سفر می کنند معمولا سوالاتی درباره زمان مناسب برای سفر به پوکت ، قیمت تورهای پوکت و … دارند که در اینجا به سوالات آنها پاسخ داده ایم . با ما همراه باشید .

تور پوکت
تور پوکت

چرا باید تور پوکت را انتخاب کنیم ؟

بسیاری از مسافران به تایلند سفر می کنند تا از آب و هوای مطبوع آن لذت ببرند . پوکت یکی از بهترین مکان ها برای لذت بردن در آرامش کامل است . سواحل بسیار زیبا ، طبیعت دلربا ، تفریحات آبی ، معابد ، فرهنگ غنی و … از دلایل محبوبیت پوکت است .

بهترین زمان سفر به پوکت

پوکت مقصد ایده آل در تمام طول سال است . اما یک فصل خوش آب و هوا وجود دارد که تعداد بیشتری گردشگر را به خود جلب می کند . فصل گردشگری پوکت ماه های دسامبر تا مارس است . در این ماه ها آب و هوا بسیار مطبوع است ولی ممکن است شلوغی شهر شما را اذیت کنید . علاوه بر این هزینه تور در این ماه ها از دیگر زمان ها بیشتر است .

آوریل تا می و سپتامبر تا اکتبر از ماه های بسیار گرم پوکت هستند و مسلما در این ماه ها ازدحام جمعیت کمتر است . سفر در ماه های خلوت به کسانی که می خواهند در هزینه هایشان صرفه جویی کنند ، توصیه می شود .

تور پوکت
تور پوکت ارزان

قیمت تور پوکت

پوکت گران ترین شهر تایلند است . یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در هزینه تور پوکت ، فصل سفر است . اگر در فصل های شلوغ به پوکت سفر کنید ، قطعا هزینه های بیشتری خواهید داد . از دیگر عوامل موثر در نرخ تور پوکت می توان به قیمت بلیط هواپیما پوکت ، درجه هتل و قیمت ارز اشاره کرد که این عوامل نیز به فصل سفر مربوط می شود .

اگر می خواهید تور ارزان پوکت را خریداری کنید ، با عضویت در سایت ها و یا کانال های آژانس های مسافرتی معتبر از زمان تور لحظه آخری پوکت آگاهی پیدا کنید .

بیشتر بخوانید

پیشنهاد تور پوکت

لذت سفری دل انگیز با تور پوکت را در لذت سفر تجریه کنید

۷

شب

تور پوکت بانکوک نوروز 97

تور پوکت بانکوک نوروز 97

۵,۴۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور پوکت پاتایا نوروز 97

تور پوکت پاتایا نوروز 97

۵,۳۵۰,۰۰۰ تومان
ماهان

۷

شب

تور پوکت اسفند ماه 96

تور پوکت اسفند ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور پوکت بهمن ماه 96

تور پوکت بهمن ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور پوکت دی ماه 96

تور پوکت دی ماه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور پوکت ژانویه 2018

تور پوکت ژانویه

تماس بگیرید
ماهان

۷

شب

تور پوکت نوروز 97

تور پوکت نوروز 97

۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ماهان
تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید