۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

راهنمای سفر به پوکت

پوکت مروارید آندامان، بزرگترین جزیره تایلند است ، با یک خط ساحلی پیچیده از سواحل گسترده که از سنگ های سنگی پیچیده تشکیل است . راهنمای سفر به پوکت شامل بهترین هتل ها ، رستوران ها ، کافه ها ، مغازه ها ، جاذبه ها و کارهایی است که باید انجام دهید ، از جمله نحوه سفر و زمان سفر . 

راهنمای سفر به پوکت
راهنمای سفر به پوکت

چرا به پوکت برویم ؟

پوکت یکی از محبوب ترین مقاصد تایلند  است و تله های توریستی فراوانی دارد . سواحل شگفت انگیز ، هتل های جدید باشکوه و استراحتگاه های ساحلی از دلایل محبوبیت پوکت است . پارک ملی خاو سوک و تجربه کامل جنگل ، فیل سواری ، رودحانه ها آرام و سکونت در خانه های درختی . خلیج فانگ نا و قایق های بلند بین سواحل ، غواصی و دنیای رنگارنگ زیر آب .

کی به پوکت برویم ؟

دمای هوا در تمام طول سال حدود 30 درجه سانتیگراد است ، اما فصل تابستان واقعی بین نوامبر و مارس است ، زمانی که باران نمیبارد و دریای اندامان آرام است . از ماه جولای تا اکتبر ، اب و هوا کمی بیشتر چالش برانگیز است ، دریاها متلاطم هستند و پرچم های قرمز هشدار دهنده سواحل را پوشانده اند . هیچ تضمینی برای نور خورشید در این دوره وجود ندارد . سفر به پوکت در این ماه ها زیاد توصیه نمی شود .  

از کجا دیدن کنیم ؟

هنگامی که بحث جاذبه های طبیعی تایلند است ، پوکت مثال بسیار خوبی است – سواحل مرواریدی و دراماتیک ، کوه سنگ آهک های یکنواخت ، پارک های ملی پر از حیات دریایی و زیستگاه جنگل های بارانی – در کنار خیابان موزاییک کاشی شده شهر قدیمی پوکت و همچنین معابد باشکوه از جمله جاذبه های پوکت به شمار می شوند . 

راهنمای سفر به پوکت
راهنمای سفر به پوکت

بهتر است بدانید

  • ارز تایلندی : بات
  • کد تلفن : 0066
  • پلیس توریستی : شماره ملی 1155 ؛ راهنمای تلفن 1699
  • خدمات اضطراری : 191
  • اداره گردشگری تایلند ، دفتر پوکت : 213 212 76 (0) 66 00
  • فرودگاه بین المللی پوکت : 2307 327 76 (0) 66 00
  • ترمینال اتوبوس پوکت : 480 211 76 (0) 66 00

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید