۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

واکینگ استریت پوکت

واکینگ استریت پوکت
امتیاز به مطلب

واکینگ استریت پوکت جدیدترین جاذبه توریستی در شهر قدیمی پوکت است . این بازار هفتگی که توسط مردم محلی “Lard Yai” (در گویش جنوب تایلندی یعنی بازار بزرگ) شناخته می شود ، در اکتبر ۲۰۱۳ فعالیت خود را آغاز کرد . این بازار آخر هفته که یک فرصت عالی برای خرید آنچه که نیاز دارید است ، در جاده Thalang ، بخش تاریخی شهر قرار دارد و جایی است که قطعا در تور پوکت باید ببینید . 

واکینگ استریت پوکت
واکینگ استریت پوکت

ویژگی های واکینگ استریت پوکت

فضای منحصر به فرد ، غذاهای محلی فراوان و خیابانی زیبا با ساختمان های پرتغالی باعث محبوبیت هر چه بیشتر این منطقه شده است . بازار یکشنبه پوکت ، هر روز یکشنبه از ساعت ۴ بعد از ظهر در محل تالوانگ در شهر قدیمی پوکت برپا می شود . فروشندگان در امتداد جاده قرار دارند . 

در جاده تالونگ همچنین اولین فروشگاه مواد غذایی پوکت قرار دارد که بیش از ۶۰ سال پیش افتتاح شده و امروز هنوز هم باز است ، این فروشگاه Sin & Lee نام دارد و محل فروش ادویه جات ترشی جات و لوازم برای رستوران ها و هتل ها می باشد . 

واکینگ استریت پوکت
واکینگ استریت پوکت

در واکینگ استریت چی بخریم ؟

این بازار مکان مناسبی برای تست انواع غذاهای خیابانی است که از کیفیت خوب برخوردار هستند . تنوع در اینجا بسیار زیاد است . واکینگ استریت محلی مناسب برای خرید غذاهای محلی ارزان و برخی از سوغاتی های محلی منحصر به فرد است . فروشندگان همه (به نظر من) قیمت های عادلانه دارند . همچنین لباس های معمولی و پر زرق و برق دار نیز وجود دارد . واکینگ استریت در پوکت محل فروش بسیاری از تی شرت و شلوارهای جین ارزان است . در اینجا برای همه اینجا چیزی وجود دارد !

واکینگ استریت پوکت
واکینگ استریت پوکت

با رفتن به واکینگ استریت در کنار خرید می توانید از برخی از اجراهای خیابانی ، موسیقی و یا رقص لذت ببرید ، اما فراموش نکنید که پول کمی برای برگشتن نگه دارید . بارها شاهد بودیم که بسیاری از مردم به حدی از سرگرمی ها و خرید لذت بردند که تمام پولشان را خرج کرده اند . این بازار قطعا خانوادگی است و با داشتن فروشگاه های اسباب بازی و یک ترامبولین (رایگان) برای سرگرمی بچه ها نیز مناسب است .

واکینگ استریت پوکت
واکینگ استریت پوکت

لارد یای یک راه عالی برای صرف چند ساعت در یکشنبه است . در این بازار همچنین هنرمندان محلی وجود دارد و کل خیابان احساس شادی و جنب و جوش دارد . این بازار یک مکان عالی برای پیاده روی است. لطفا توجه داشته باشید در طول راه رفتن سیگار نکشید یا الکل مصرف نکنید ، اما چند رستوران خیابانی وجود دارد که مجاز است .

توجه :

اگر با کودکان به این بازار رفته اید ، دستشان را رها نکنید زیرا جمعیت خیلی زیاد است و ممکن است گم شوند . 

واکینگ استریت پوکت
واکینگ استریت در پوکت
واکینگ استریت پوکت
خيابان واكينگ استريت پوكت

 

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید