۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

موزه پلی تکنیک مسکو ، بزرگترین موزه فنی روسیه

گردشگرانی که علاقه مند به بازدید از موزه ها هستند در سفر به مسکو گزینه های مختلفی برای بازدید پیش رو دارند . در واقع در این شهر توریستی و تاریخی موزه های مختلفی وجود دارد که برخی شان به تاریخ روسیه و تعدادی دیگر به موضوعات خاص پرداخته اند . موزه پلی تکنیک مسکو Polytechnical Museum Moscow با بیش از 140 سال قدمت یکی از موزه های علمی موجود در پایتخت روسیه است که با بخش ها و آیتم های مختلف مورد توجه قرار گرفته است . موزه پلی تکنیک شهر مسکو که از قدیمی ترین موزه های علمی جهان به شمار می آید بر پیشرفت علم و تکنولوژی روسیه و شوروی تاکید داشته و به نمایش اختراعات و تحولات مدرن پرداخته است .

موزه پلی تکنیک مسکو
موزه پلی تکنیک مسکو

گردشگران تور روسیه در بازدید از موزه پلی تکنیک می توانند پیگیر پیشرفت های سرزمین تزارها در زمینه علم و دانش بوده و انواع وسایلی که دانشمندان این کشور با استفاده از نبوغ خود اختراع نموده اند را شاهد باشند . موزه پلی تکنیک به عنوان یکی از جاذبه های مسکو در سال 1872 میلادی به منظور جلب توجه مخاطبان به دانش و دستاوردهای ذهن انسان ، الهام بخشی به جوانان و حمایت از متخصصان جوان راه اندازی شده است . مرحله اول موزه توسط ippolit monighetti طراحی شده و در سال 1877 تکمیل شد . بال شمال در سال 1896 و بال جنوب در سال 1907 به این مجموعه اضافه شد تا در فضایی وسیع تر از قبل به فعالیت پرداخته و با به نمایش گذاشتن آیتم های بیشتر توجه ها را به سوی خود جلب کند .

Polytechnical Museum Moscow
Polytechnical Museum Moscow

موزه پلی تکنیک از معروف ترین موزه های مسکو بوده و بزرگترین موزه فنی در روسیه می باشد . این موزه مجموعه ای از اختراعات تاریخی و دستاوردهای تکنولوژیکی شامل اتوماتای شبیه انسان متعلق به قرن هجدهم و اولین کامپیوتر های استفاده شده در زمان شوروی را در معرض دید عموم قرار داده است . این موزه مسکو بیش از 160 هزار آیتم درباره شیمی ، معدن ، متالورژی ، حمل و نقل ، انرژی ، اپتیک ، اتوماسیون ، مهندسی کامپیوتر ، الکترونیک رادیویی ، ارتباطات و اکتشافات فضایی را در 65 تالار خود جای داده است . گردشگران علاقه مند به علوم مختلف در تور مسکو می توانند از این موزه غنی و پربار دیدن کنند .

موزه های معروف روسیه
موزه های معروف مسکو

اطلاعاتی درباره موزه پلی تکنیک مسکو

  • آدرس موزه پلی تکنیک مسکو : 119Mira Ave. (VDNKh), bldg. 26, Moscow
  • تلفن موزه پلی تکنیک در مسکو : 4957305438 – 7+
  • وب سایت موزه Polytechnical مسکو : https://polymus.ru/eng/
  • ساعت کاری موزه پلی تکنیک در ودنخا مسکو : همه روزه به جز دوشنبه ها از ساعت 10 صبح تا 8 شب
  • قیمت بلیط موزه پلی تکنیک پارک ودنخا مسکو : 350 – 150 روبل روسیه
موزه پلی تکنیک روسیه
موزه پلی تکنیک روسیه
بزرگترین موزه فنی روسیه
بزرگترین موزه فنی روسیه

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید