۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

محبوب ترین غذاهای گوا

محبوب ترین غذاهای گوا
امتیاز به مطلب

مردم گوا وقتی حرف از غذا و نوشیدنی به میان می آید، فوق العاده حساس هستند. غذای گوا پر ادویه و پر از گوشت می باشد. غذای دریایی، شیر نارگیل، برنج و ادویه ، ترکیبات اصلی غذاهای لذیذ گوا می باشد. سبک اشپزی گوا از سبک آشپزی پرتغالی ها در چند صد سال پیش بگرفته شده است. 

برای سفر به گوا برنامه ریزی میکنید؟ نمیدانید در کدامیک از رستورانهای گوا و چه غذایی بخورید؟ اگر میخواهید محبوب ترین غذاهای گوا را امتحان کنید و خاطره ای فوق العاده متفاوت برای خود و خانواده تان رقم بزنید، با ما باشید.

 

سورپوتل

یک غذای خوشمزه گوا با گوشت خوک که از ترکیبات اصلی آن می باشد. سورپوتل یکی از معروف ترین غذاهای گوا به شمار می رود که پر از ادویه و فلفل می باشد. غذای مورد علاقه گوشتخواران..

غذاهای گوا
سورپوتل

آمبوتیک

یک سوپ کاری خوشمزه که با گوشت ماهی و یا گوشت قرمز پخته می شود. آمبوتیک در بین مسافان تور گوا از محبوبیت زیادی برخوردار است.

غذاهای لذیذ گوا
امبوتیک

ویندالو

ویندالو یک غذای فلفلی که نام آن از یک کلمه پرتغالی (به معنای سیر و نوشیدنی) گرفته شده است. این غذا را در سیر و نوشیدنی های مخصوص می خوابانند و سپس طبخ می کنند.

غذای هندی
ویندالو

ماهی سرخ شده

این غذا بسیار پر طرفدار است و از هر ملیتی که باشید عاشق آن خواهید شد. یکی از محبوب ترین غذاهای هندی که طبخ آن بسیار ساده می باشد. ماهی سرخ شده با فلفل که داغ سرو می شود.

غذای تند هندی
ماهی سرخ شده

زاکوتی

یک نوع غذای کاری با قلقل که از غذاهای لذیذ گوا به شمار می رود که از گوشت گاو و یا جوجه تهیه می شود و با سس نارگیل و انواع ادویه طعم دار می شود. در نتیجه یک غذای فوق العاده لذیذ و خوش طعم با ظاهری وسوسه انگیز آماده خوردن است.

غذای گوا
زاکوتی

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید