۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

پارک پورورو سنگاپور

در سنگاپور مدرن و پیشرفته گزینه های تفریحی متعددی برای بزرگسالان و کودکان وجود دارد که برخی از آن ها برای بزرگسالان ، تعدادی برای کودکان و برخی نیز برای تمامی گروه های سنی مناسب می باشند . پارک پورورو سنگاپور Pororo Park Singapore یک مجموعه تفریحی سرپوشیده در قلب شهر شیرها در مارینا اسکوئر است که برای کودکان طراحی شده است . پارک پورورو به دنبال اتصال بازی کودکان با یادگیری از طریق انواع برنامه های آموزشی پیشرفته می باشد . کودکانی که از طرفداران کارتون دوست داشتنی کره ای ” پورورو پنگوئن کوچک ” هستند در سفر به سنگاپور از تفریح در این پارک موضوعی استقبال خواهند کرد .

پارک پورورو سنگاپور
پارک پورورو سنگاپور

پارک پورورو یکی از تفریحات سنگاپور است که برای کودکان تا 12 سال مناسب می باشد . این پارک با مضمون انیمیشن معروف کره ای پورورو طراحی شده و فضایی به وسعت 11 هزار فوت مربع را به خود اختصاص داده است . پارک پورورو سرگرمی و عناصر آموزشی را در یک محیط بازی سرپوشیده ادغام می کند . اولین پارک پورورو در سئول راه اندازی شده است . در مجموع 7 پارک پورورو در کره و 3 پارک در چین وجود دارد . پورورو سنگاپور نیز اولین پارک پورورو در جنوب شرقی آسیاست . پارک پورورو سنگاپور بزرگترین زمین بازی سرپوشیده موضوعی در سنگاپور است . کودکان در این پارک با پیوستن به پورورو پنگوئن کوچک و دوستان محبوب او – کرونگ دایناسور ، ادی روباه ، پتی پنگوئن ، لوپی سگ آبی و پوبی خرس قطبی – یک سفر اکتشافی لذت بخش از میان روستای برفی جنگل پورونگ پورونگ خواهند داشت .

Pororo Park Singapore
Pororo Park Singapore

چندین جاذبه کلیدی در تم پارک پورورو سنگاپور وجود دارد . این جاذبه ها عبارتند از :

 • پورورو اکسپرس : اولین جاذبه پارک پورورو است . این جاذبه یک قطار کوچک است که بر روی آن آهنگ اجرا می شود . بچه ها همراه با مدل های اندازه طبیعی پورورو و دوستان در واگن های باز نشسته اند . در این سواری کوتاه و سرگرم کننده کودکان نوپا نیز می توانند شرکت کنند .
 • باشگاه بازی پوبی : این جاذبه سیستم سرگرم کننده بازی برای ماجراجویان جوان فعال است .
 • پورورو هاوس : کوچک اما جذاب درست شبیه پورورو ! خانه پورورو در برف همراه با درخت کریسمس کوچک پوشیده شده است .
 • استخر توپ کوسه : در این قسمت بچه ها خود را در دریای توپ های آبی و سفید پرت کرده و خود را در این استخر دفن می کنند . یک کوسه در مرکز این استخر وجود دارد که برای بچه هایی که می خواهند در استخر مینی بسکتبال بازی کنند به عنوان حلقه عمل می کند .
 • تئاتر تانگ تانگز : این تئاتر با برنامه های مختلف پر شده که کودکان می توانند گزینه مورد علاقه خود را انتخاب کنند .
 • فروشگاه اسباب بازی رودی : بازدیدکنندگان می توانند در این فروشگاه سوغاتی های شخصیتی مضمون اصلی مورد علاقه خود را خریداری کنند .
 • کافه لوپی : یک کافه با 60 صندلی که غذاهای اصلی و دسرهای کره ای را سرو می کند .
پارک موضوعی پورورو سنگاپور
پارک موضوعی پورورو سنگاپور

مشخصات پارک پورورو سنگاپور

 • آدرس پارک پورورو سنگاپور : 6Raffles Boulevard, Marina Square #02-29 
 • تلفن پارک پورورو در سنگاپور : 62509700 – 65+
 • وب سایت پارک Pororo سنگاپور : http://pororoparksg.com/
 • ساعت بازدید از پارک موضوعی پورورو سنگاپور : یک شنبه تا جمعه از ساعت 10:30 صبح تا 8 شب – شنبه ها از ساعت 10:30 صبح تا 9 شب
 • قیمت بلیط تم پارک پورورو در سنگاپور : برای کودکان 2 تا 12 سال بدون عضویت 29.90 دلار و با عضویت سالانه 24.50 دلار – برای کودکان 1 تا 2 سال بدون عضویت 24.50 دلار و با عضویت سالانه 19.50 دلار – بزرگسالان همراه بدون عضویت 6 دلار و با عضویت سالانه 2.50 دلار – برای کودکان زیر یک سال ورود آزاد است .
 • نزدیک ترین ایستگاه قطار به پارک Pororo سنگاپور : ایستگاه های سیتی هال ، اسپلانده و پرومنده
پارک Pororo سنگاپور
پارک Pororo سنگاپور
تفریحات سنگاپور
مراکز تفریحی سنگاپور
تم پارک پورورو در سنگاپور
تم پارک پورورو در سنگاپور

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید