۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
رزرو آنلاین بلیط هواپیما

کرایه ماشین در کشور مالزی

کرایه ماشین در کشور مالزی
امتیاز به مطلب

می توانید در کشور مالزی با ماشین گشت و گذار کنید . و به راحتی با ماشین به جاذبه های گردشگری مالزی سر بزنید. می توانید توسط یک ماشین اجاره ای به استان های مختلف کشور مالزی سفر کنید و محدود به یک استان خاص نمی شود. گردشگران تور مالزی می توانند به راحتی با اینترنت ماشین کرایه کنند . هزینه ی بنزین در شهر های مختلف با یکدیگر متفاوت است. اجاره ماشین در مالزی بسیار راحت است و خیابان ها در این کشور بسیار امن می باشد.

کرایه ماشین در کشور مالزی
کرایه ماشین در کشور مالزی

اگر به صورت گروهی سفر می کنید می توانید ون یا اتوبوس نیز کرایه کنید. می توانید در این کشور ماشین را با راننده و راهنما کرایه کنید. برای کسانی که زیر ۲۳ سال سن دارند مناسب است چرا که زیر ۲۳ سال اجازه رانندگی در مالزی را ندارند. برخی افراد تمایل دارند شخصی به انها کمک کند تا به معرفی جاذبه ها ی مالزی بپردازد . توصیه می کنیم حتما همراه خود راهنما ببرید.

در کشور مالزی شرکت های مختلف و فراوانی وجود دارند که می توانید از آنها ماشین اجاره کنید . اکثر این شرکت ها ماشین های شبیه به هم به شما ارائه می دهند و در صورت درخواست گزینه های دیگر از طرف شما هزینه ها تغییر می کند . این شرکت ها ماشین با باک پر بنزین را به شما کرایه می دهند و در اخر نیز شما باید ماشین با باک پر را به انها تحویل دهید.

اجاره ماشین در مالزی
اجاره ماشین در مالزی

اگر ماشین را به صورت اینترنتی اجاره کنید هزینه ی کمتری می پردازید . مخصوصا زمانی که مسافرت به مالزی زیاد می شود کرایه انلاین بسیار عالی است.  ۷ روز قبل از اینکه ماشین را بخواهید تحویل بگیرید درخواست آنلاین را انجام دهید . اگر برای چند هفته بخواهید ماشین کرایه کنید توسط شرکت تخفیف های ویژه ای دریافت می کنید. به طور کلی کمترین هزینه برای یک روز کرایه ماشین در مالزی ۳۵ یورو می باشد . اگر همان روز یا یکی دو روز زودتر ماشین را کرایه کنید قیمت کمی بالاتر است.

اجاره موتور در مالزی
اجاره موتور در مالزی

لازم به ذکر است قیمتی روی وب سایت ها کرایه ماشین مشاهده می کنید قیمت نهایی نیستند بلکه در زمان کرایه مالیات در مالزی ۶% و هزینه ی رزرو و دیگر هزینه ها به آن اضافه می شود. وبسایت های بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد ه برای شرکت های مالزیایی و شرکت های بین المللی است . باز هم تاکید می کنیم اگر ۷ روز جلوتر ماشین را رزرو کنید کمتر هزینه پرداخت می کنید. قیمت کرایه ماشین بستگی به روزی که ماشین را رزرو کرده اید نیز دارد مثلا از شنبه تا شنبه هفته بعد یا از دوشنبه تا دوشنبه ی هفته بعد قیمت ها پایین تر است.

کرایه ماشین در لنکاوی
کرایه ماشین در لنکاوی

برخی از شرکت های معتبر و بین المللی در زمینه ی اجاره ماشین در مالزی شامل Alamo، Sunny Cars، Europcar و Avis می باشند. از شرکت های معروف مالزی در زمینه نیز می توان به Hawk Malaysia، Iprac، Mayflower و Kasina اشاره کرد. اگر ماشین را از شرکت های محلی کرایه کنید کمی ارزان تر تمام می شود تا اجاره از شرکت های بین المللی .

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید