۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران چمدان مسکو

امتیاز به مطلب

گردشگران تور روسیه در مسکو هر زمان احساس گرسنگی کردند می توانند با مراجعه به رستوران های ارزان قیمت مسکو ، معروف ترین رستوران های مسکو ، غذاخوری های محلی و کافه ها دلی از عزا درآورده و غذایی خوشمزه نوش جان کنند . یکی از رستوران های خوب پایتخت روسیه رستوران چمدان مسکو Restaurant Chemodan Moscow است که در منطقه مرکزی مسکو و در فاصله چند صد متری از خیابان قدیمی آربات واقع شده است . رستوران چمدان به عنوان یکی از جذاب ترین رستوران های مسکو تداعی کننده فضای قرن نوزدهم میلادی است . در واقع این رستوران فرصت غوطه ور شدن در فضای روسیه امپراتوری را برای مشتریان فراهم می کند . به گردشگرانی که در سفر به مسکو نگرانی از بابت هزینه سفر ندارند پیشنهاد می گردد برای یک بار هم که شده سری به این رستوران بزنند .

رستوران چمدان مسکو
رستوران چمدان مسکو

رستوران چمدان با موقعیتی مناسب در بخش مرکزی مسکو انواع غذاهای روسی را در منوی خود جای داده است . البته بیشتر تمرکز رستوران چمدان شهر مسکو بر روی انواع غذاهای سیبری روسیه می باشد . استفاده از مواد اولیه تازه و با کیفیت در این رستوران برای طبخ غذا خیال مشتریان و گردشگران تور مسکو را از بابت سلامت غذا راحت کرده است . در این رستوران غذاهایی یافت می شود که بر پایه مواد اولیه ای که از مناطق دور روسیه مانند سیبری تهیه می گردد پخت می شوند . این رستوران مسکو برای ساختن یک خاطره بیادماندنی در زمینه شکم گردی گزینه بسیار مناسبی است .

Restaurant Chemodan Moscow
Restaurant Chemodan Moscow

رستوران چمدان شهر مسکو به سبک Biedermeier دکور شده است هر چند که صحنه هایی از هنر معاصر روسی نیز در آن به کار رفته است . این رستوران با داشتن غذاهای خوشمزه ، فضای زیبا و جذاب و همچنین موقعیت مناسب از زمان تاسیس تا کنون افراد سرشناس متعددی را به خود دیده که از جمله آن ها می توان به میخائل گورباچف اشاره نمود . این رستوران از سرویس دهی مناسب برخوردار بوده و دارای کارکنانی با رفتار شایسته می باشد . در میان غذاهای مختلف رستوران چمدان روسیه آن هایی که دستور پخت شان بر پایه مواد اولیه نادری چون سالمون ، خاویار ، گوشت گراز ، گوزن ، غاز و ماهی مرکب می باشد در منوی ویژه رستوران جای گرفته اند . این طیف از غذاها با نوشیدنی های فوق العاده کامل می شوند .

بهترین رستوران های روسیه
بهترین رستوران های مسکو

مشخصات رستوران چمدان مسکو

  • آدرس رستوران چمدان مسکو : Gogolevskiy Blvd., 25/1, Moscow 119019, Russia
  • تلفن رستوران چمدان در مسکو : 4956953819 – 7+
  • وب سایت رستوران Chemodan مسکو : http://en.chemodan-msk.ru/
  • ساعت کاری رستوران چمدان Chemodan مسکو : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا آخرین مهمان
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به رستوران چمدان روسیه : ایستگاه متروی Arbatskaya
  • سبک غذاهای رستوران چمدان مسکوی روسیه : انواع غذاهای روسی به ویژه غذاهای منطقه سیبری
بهترین رستوران های مسکو با غذاهای محلی
بهترین رستوران های روسی مسکو
رستوران چمدان در مسکو
رستوران چمدان در مسکو
شکم گردی در مسکو
رستوران های به یادماندنی مسکو

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید