۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

معرفی رستوران کارلسون مسکو

امتیاز به مطلب

اگر در سفر به مسکو دوست داشتید در حین غذا خوردن از چشم اندازهای زیبای شهر نیز لذت ببرید رستوران کارلسون مسکو Restaurant Karlsson Moscow را از دست ندهید . رستوران کارلسون یکی از رستوران های مسکو با دیدگاه های باور نکردنی است که در بام برج سنترال سیتی پایتخت روسیه واقع شده است . رستوران Karlsson مسکو در تمامی روزهای هفته باز است . این رستوران از ساعت 12 ظهر درهای خود را به روی مشتریان گشوده و تا 12 شب به فعالیت خود ادامه می دهد .

معرفی رستوران کارلسون مسکو
معرفی رستوران کارلسون مسکو

رستوران کارلسون را می توان یکی از معروف ترین رستوران های مسکو با دیدگاه های پانورامیک دانست . این رستوران واقع در بخش مرکزی مسکو ، تا ایستگاه متروی Novokuznetskaya حدود 400 متر فاصله دارد در حالی که ایستگاه Tretyakovskaya در 800 متری آن قرار گرفته است . رستوران کارلسون شهر مسکو انواع غذاهای ایتالیایی را همراه با چشم اندازهایی پانوراما و خیره کننده از کاخ کرملین ، رودخانه مسکو ، میدان سرخ و مرکز تاریخی مسکو ارائه می دهد . سرآشپز این رستوران Carlo Grecu است . ایشان به کشورهای زیادی سفر نموده و دارای تجربه های بزرگ بین الملی وابسته به غذا است . منوی این رستوران براساس محصولات محلی بسته شده است . با توجه به موقعیت کارلسون گردشگران بعد از گشت و گذار در منطقه تاریخی و مرکزی مسکو و بازدید از برترین جاذبه های پایتخت روسیه می توانند برای سرو یک وعده غذایی خوشمزه به این رستوران مراجعه کنند . 

Restaurant Karlsson Moscow
Restaurant Karlsson Moscow

روند نوسازی فضای داخلی رستوران کارلسون روسیه را Natalia Belonogova عهده دار بود . ناتالیا کسی است که تعدادی از رستوران های پایتخت مانند UGOLЁK ، بار مندلیف ، آشپزخانه آی کیو را طراحی کرده است . بازی با رنگ ، منطقه بندی خوب فضا ، مبلمان جدید ، گیاهان زنده و تعداد زیادی از لوسترهای کشویی که رستوران را روشن کرده به فضای رستوران جذابیت و شکوه ویژه ای بخشیده است . بالکن رستوران با یک منطقه Vip مجهز شده که این منطقه با پنجره های روشن شیشه ای رنگ آمیزی شده جدا شده است . این بخش قسمت ایده آلی برای برگزاری جلسات کاری ، رویدادهای خصوصی و یا یک شب عاشقانه می باشد .

رستوران های معروف روسیه
رستوران های معروف مسکو

در رستوران روف تاپ کارلسون مسکو فعالیت هایی برای کودکان در نظر گرفته شده است . گردشگران تور مسکو در آخر هفته ها می توانند شاهد برنامه هایی چون انیماتور کودکان ، کارگاه ها ، کلاس های آشپزی ، نمایش ها و بازی های فعال باشند . 

 

مشخصات رستوران کارلسون مسکو

  • آدرس رستوران کارلسون مسکو : Moscow, Ovchinnikovskaya emb., 20, bld. 1, Central City Tower business centre
  • تلفن رستوران کارلسون در مسکو : 9152860628 – 7+
  • وب سایت رستوران Karlsson مسکو : https://en.ginza.ru/msk/restaurant/karlson
  • ساعت کاری رستوران کارلسون Karlsson مسکو : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 12 شب
  • سبک منوی رستوران روف تاپ کارلسون مسکو : غذاهای ایتالیایی
  • موقعیت رستوران ایتالیایی کارلسون مسکو : جنوب شرقی میدان سرخ در بام برج سنترال سیتی
  • نزدیک ترین ایستگاه مترو به رستوران کارلسون روسیه : ایستگاه Novokuznetskaya
رستوران Karlsson مسکو
رستوران Karlsson مسکو
رستوران ایتالیایی کارلسون مسکو
رستوران ایتالیایی کارلسون مسکو
رستوران کارلسون مسکو
رستوران کارلسون مسکو
رستوران های مسکو
رستوران های روسیه

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید