۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

رستوران پوری سنت پترزبورگ

امتیاز به مطلب

انتخاب رستوران مناسب برای سرو وعده های غذایی در سفر به سنت پترزبورگ یکی از کارهایی است که گردشگران گاهی در انجام آن دچار سردرگمی می شوند . در پایتخت شمالی روسیه رستوران های متعددی وجود دارد که برخی شان به سبب ارائه غذاهای خوشمزه و با کیفیت و همچنین داشتن فضای جذاب و محیط زیبا به شهرت و محبوبیت رسیده اند رستوران پوری سنت پترزبورگ Restaurant Puri St. Petersburg یکی از این رستورانهاست . رستوران پوری با انواع غذاهای گرجی ، ازبکی ، شرقی و اروپایی در تمامی روزهای هفته باز بوده و از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد پذیرای مراجعه کنندگان و گردشگران تور سنت پترزبورگ می باشد .

رستوران پوری سنت پترزبورگ
رستوران پوری سنت پترزبورگ

رستوران پوری را می توان از رستوران های معروف سنت پترزبورگ در زمینه طبخ و سرو غذاهای ازبکی و قفقازی دانست . در این رستوران از تندور برای طبخ غذا استفاده می گردد که این عامل تاثیر زیادی در محبوبیت غذاهای رستوران پوری داشته است . تندور یک اجاق استوانه ای از جنس گل است که در برخی از مناطق جهان برای پختن غذا و یا نان از آن استفاده می شود . در تندور شعله لازم برای طبخ غذا از سوختن چوب و یا زغال چوب به دست می آید . با اینکه هرگز آموزش های لازم برای آشپزی حرفه ای به Iso Dzandzava ، سرآشپز رستوران پوری سن پترزبورگ داده نشده اما ایشان تصورات خود و مزه غذاهای گرجی را توسعه داده است .

Restaurant Puri St. Petersburg
Restaurant Puri St. Petersburg

فضای داخلی زیبا و جذاب رستوران پوری روسیه که توسط Andrei Tsygankov طراحی شده برای تمامی سلیقه ها و گروه ها مناسب می باشد . کمپانی های شلوغ مبلمان راحت را ترجیح می دهند در حالی که کسانی که به دنبال یک شام خصوصی هستند یک میز در یک گوشه دلپذیر را انتخاب می کنند . رستوران پوری سنت پترزبورگ درست همانند یک خانه شرقی است و در آن عناصر راحتی بسیاری مانند پارچه ها ، فرش ها و سرامیک ها که ذخیره گرمای دست ها آنها را ساخته وجود دارد .

رستوران های روسیه
معروف ترین رستوران های سنت پترزبورگ

مشخصات رستوران پوری سنت پترزبورگ

  • آدرس رستوران پوری سنت پترزبورگ : Industrialny Ave., 17/1a, St. Petersburg, Russia
  • تلفن رستوران پوری در سنت پترزبورگ : 8126401616 – 7+
  • وب سایت رستوران Puri سنت پترزبورگ : https://en.ginza.ru/spb/restaurant/puri
  • ساعت کاری رستوران پوری Puri سنت پترزبورگ : همه روزه از ساعت 12 ظهر تا 1 بامداد
  • سبک منوی رستوران پوری سن پترزبورگ : انواع غذاهای قفقازی ، ازبکی ، شرقی و اروپایی
  • هزینه متوسط رستوران قفقازی پوری سنت پترزبورگ : 1500 روبل
رستوران Puri سنت پترزبورگ
رستوران Puri سنت پترزبورگ

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید