۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

کافه ریک در فیلم به یاد ماندنی کازابلانکا

کافه ریک در فیلم به یاد ماندنی کازابلانکا در ابتدا وجود خارجی نداشت و تنها یک مکان خیالی در فیلم کازابلانکا بود ولی در سال ۲۰۰۴ کافه ریک به همان شکلی که در فیلم بود، ساخته شد. واقع در یک محله قدیمی، با معماری فوق العاده جذاب با درب ورودی چوبی از بازدید کنندگان تور مراکش استقبال می کند. دقیقا مثل فیلم کازابلانکا، در این رستوران هر روز بعدازظهر نوای آهنگای قدیمی دهه ۴۰ با پیانو به گوش می رسد و شما را به آن دوران می برد.

درباره کافه ریک کازابلانکا

کافه ریک یکی از معروف ترین رستورانهای کازابلانکا فضای فیلم کازابلانکا را تداعی میکند. این رستوران که توسط یک دیپلمات آمریکایی راه اندازی شد، دارای یک فضای بزرگ و دلباز میباشد و تمام غذاهای لذیذ بین المللی و مراکشی را سرو می کند. گروه موسیقی در این کافه که شامل پیانو و جاز می شود، از ۹:۳۰ بعدازظهر شروع به کار می کنند. 

رستوران های مراکش
کافه ریک کازابلانکا

این رستوران در یک عمارت سنتی مراکشی با یک حیاط بزرگ واقع شده است و انواع غذاهای دریای مراکش را نیز در این رستوران میتوان تست کرد. فضای داخلی شبیه آنچیزی ست که در فیلم کازابلانکا نمایش داده شد: گدان های کاج بزرگ که روی دیوار سایه انداخته اند، لامپهای تزیینی و درهای حکاکی شده و همچنین مثل فیلم یک پیانیست به سبک قدیمی آهنگ های برزیلی، اسپانیایی و فرانسوی را می نوازد.کافه ریکس هر روز هفته باز است و حتی در ماه رمضان تعطیل نمی شود. 

کافه ریک در کازابلانکا
کافه ریک در کازابلانکا

در واقع این کافه به خاطر فیلم معروف کازابلانکا در سال ۱۹۴۲ به خاطر بازی خیره کننده اینگرید برگمن و همفری بوگارت شناخته شد و در ذهن مردم جاودانه شد. و همین امر باعث شد گردشگران زیادی از هالیوود به مراکش سفر کنند و به دنبال این کافه بگردند و همین موجب شد که کافه ریک ساخته شود.

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نبش خیابان میرعماد ، پلاک ۱۹۱ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید