۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
فروش تورهای مسافرتی

ساحل جذاب و رویایی ریوا استانبول

امتیاز به مطلب

استانبول یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهرهای ترکیه است که به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف از شهرت خاصی برخوردار میباشد و همواره از آن به عنوان یکی از بهترین جاذبه های های گردشگری ترکیه یاد می شود.در این شهر همانند دیگر شهرهای ترکیه از جمله آنتالیا ، آنکارا ، آلانیا ، بدروم و …سواحل بیشماری را در خود جای داده است و گزینه ی مناسبی برای گذراندن تعطیلات تابستانی و نوروزی میباشند. یکی از این سواحل رویایی و زیبا ،ساحل ریوا در استانبول نام دارد.

ساحل ریوا استانبول
ساحل ریوا استانبول

درباره ساحل ریوا استانبول

ساحل riva بزرگترین سواحل در شهر استانبول است که در 40 کیلومتری مرکز شهر استانبول واقع شده است و تنها چند دقیقه تا فانوس دریایی اندولس فاصله دارد .این ساحل بسیار تمیز و دوس داشتنی ست و دارای امکاناتی از جمله غذاخوری های متعدد میباشد و توسط جنگل های سرسبز احاطه شده است.

ساحل ریوا در استانبول
ساحل ریوا در استانبول

ساحل ریوا در استانبول محل مناسبی برای انجام تفریحات آبی از جمله غواصی ، شنا کردن میباشد ولی مواظب موج های ناگهانی باشید.این ساحل علاوه بر یک مکان تفریحی جزو یکی از جاذبه های طبیعی استانبول هم بشمار می رود و محل دنجی برای گذراندن اوقات فراغت با اهل دوستان و خانواده است پس با سفر به استانبول رفتن به این ساحل زیبا را از دست ندهید.

ساحل ریوا در استانبول
ساحل ریوا در استانبول

دیدگاه های ارزشمند شما

سوال شما توسط کارشناسان لذت سفر پاسخ داده شده و از طریق پیامک اطلاع رسانی میشود

درج نظر یا سوال جدید
تهران خیابان مطهری ، نرسیده به سهروردی ، پلاک ۱۲۶
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
همین حالا تماس بگیرید