۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷

راهنمای سفر به مسکو

برای دوستداران تاریخ ، هنر و فرهنگ روسی تور مسکو می تواند جذاب باشد . گردشگران با ماجراجویی در مسکو تجربه های نابی به دست می اورند و جاذبه هایی که به سبب قدمت و معماری از شهرت جهانی برخوردار می باشند را از نزدیک مشاهده می کنند . قبل از سفر به مسکو بهتر است کمی در مورد این شهر تحقیق نمود تا از استرس و دغدغه شما کاسته شود . مطالعه راهنمای سفر به مسکو به شما کمک می کند تا این شهر ، شرایط حاکم بر آن و گزینه های موردعلاقه تان را بیشتر بشناسید با لذت سفر همراه باشید . [caption id="attachment_2623" align="aligncenter" width="640"]راهنمای سفر به مسکو راهنمای سفر به مسکو[/caption] با توجه به اینکه مسکو پایتخت کشوری پهناور به نام روسیه است پس برای مدرنیته شدن آن تلاش بسیاری شده و هزینه های کلانی صرف شده است اما با نگاه به تاریخ این شهر و معماری بناهایش و همچنین توجه به قدمت تقریبا 900 ساله آن می توان پی برد که هنوز هم سنت و نشانه هایی از قرون وسطی در جای جای شهر به چشم می خورد . شهر تاریخی مسکو در کنار رودخانه مسکوا در روسیه اروپایی واقع شده و به عنوان مرکز سیاسی ، اقتصادی ، مذهبی ، تاریخی ، مالی و آموزشی روسیه فعالیت می کند . در طول تاریخ این شهر بارها با حمله امپراتوری های مختلف به ویرانه تبدیل شد اما دوباره مورد بازسازی قرار گرفت تا قرن ها بعد روایتگر پیشینه خود باشد . مسکو که بزرگترین شهر روسیه است بیش از 1000 کیلومتر مربع از وسعت روسیه را به خود اختصاص داده و بیش از 11 میلیون نفر جمعیت دارد . گردشگران در این شهر توریستی برای جابجایی و رفتن از نقطه ای به نقطه دیگر می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو ( بهترین شیوه حمل و نقل ) ، اتوبوس و تراموا ( ارزان ولی کند) استفاده کنند . در صورتی که تاکسی گزینه انتخابی برای سفرهای درون شهری است بهتر است از تاکسی های عمومی استفاده شود .

بهترین زمان سفر به مسکو

بسیاری از گردشگران برای تعیین بهترین زمان سفر به مسکو شرایط آب و هوایی را لحاظ می کنند و برخی دیگر زمان برگزاری فستیوال ها را برای خود مناسب می دانند . آب و هوای مسکو قاره ای مرطوب با زمستان هایی سرد و طولانی و تابستان هایی گرم و نسبتا مرطوب می باشد . اگر شما نیز جز ان دسته از افراد هستید که مساعد بودن هوا برایتان مهم است بهتر است اواخر بهار و اوایل پاییز را برای سفر انتخاب کنید . برخی از افراد ترسی از سردی هوا و برف مسکو ندارند و زمستان را برای سفر برمی گزینند این افراد توجه کنند که زمان بارش های اولیه برف در روزهای پایانی اکتبر و زمان آب شدن برف در ماه های مارس و آوریل زمان خوبی برای ماجراجویی در مسکو نمی باشد .

در مسکو کجا اقامت کنیم ؟

همانگونه که بیان شد مسکو پایتخت روسیه و مرکز سیاسی ، اقتصادی ، مذهبی ، تاریخی ، مالی و آموزشی این کشور است لذا وجود مسافر در این شهر در اکثر روزهای سال دور از انتظار نیست . در مسکو برای اسکان و رفع نیاز این مسافران برای اقامت هتل های متعددی ساخته شده که هر کدام با توجه به درجه ، دسترسی و موقعیتشان نسبت به جاذبه های مسکو و مراکز مهم ، امکانات و خدماتی که ارائه می دهند قیمت گذاری می شوند . لذا گردشگران تور روسیه مطابق با بودجه و انتظاراتشان می توانند یکی از هاستل ها و هتل های مسکو را برای اقامت چند روزه خود انتخاب کنند .

در مسکو از کجا بازدید کنیم ؟

مسکو یک شهر تاریخی است و جاذبه های دیدنی زیادی در آن یافت می شود . مجموعه کاخ های کرملین که نماد روسیه و یکی از اصلی ترین جاذبه های روسیه است در مرکز مسکو واقع شده و میدان سرخ که از گذشته تاکنون شاهد رخدادهای تلخ و شیرین زیادی بوده محل تلاقی بسیاری از خیابان های مهم و اصلی شهر می باشد . روس ها غالبا مسیحی هستند پس در این شهر کلیساهای قدیم و جدید زیادی وجود دارد که یکی از مهمترین و زیباترین ان ها کلیسای جامع سنت باسیل می باشد . مترو مسکو از قدیمی ترین متروهای جهان است و امروزه ایستگاه های آن علاوه بر اینکه مکانی برای پیاده و سوار شدن به قطار می باشند به عنوان موزه نیز مورد بازدید قرار می گیرد . از دیگر جاذبه های گردشگری مسکو می توان به موارد زیر اشاره نمود :
  • گالری ترتیاکوف
  • سالن تئاتر بالشوی
  • آرامگاه لنین
  • موزه هنرهای زیبای پوشکین
  • پارک گورکی
  • خیابان آربات
  • صومعه‌ نوودویچی
  • و ...
[caption id="attachment_2621" align="aligncenter" width="640"]راهنمای سفر به مسکو راهنمای سفر به مسکو[/caption]

در مسکو چی بخوریم ؟

یکی از بخش های مهم هر سفری امتحان کردن و چشیدن غذاهای شهر مقصد است در واقع با این کار گردشگران می توانند با طبع و ذائقه مردمان آن سرزمین آشنا گردند . در مسکو نیز می توان انواع غذاهای روسیه را در رستوران های مسکو و یا حتی در کنار خیابان های آن چشید . سوپ برش ، بلینی ، سالاد روسی ، سالمون دودی ، پلمنی ، مینی پای ، مدوویک ، شسشلیک ، راویولی گوشت ، پاستای گوشت ، خورشت بره با نخود ، سوپ گوشت گوساله ، خوراک لوبیا و کباب گوساله از جمله غذاهایی هستند که در سفر به مسکو باید چشید .

علاقه مندان بعد از مطالعه راهنمای سفر به مسکو می توانند نسبت به رزرو تور و یا بلیط هواپیما مسکو اقدام کنند .

بهترین راه سفر به مسکو

مسکو به عنوان پایتخت پهناورترین کشور جهان ، جاذبه های تاریخی و فرهنگی متعددی را در خود جای داده است . این شهر در بخش غربی روسیه واقع شده و در فصل تابستان و ایامی که هوای آن مساعد می باشد میزبان گردشگران بسیاری از سراسر جهان می باشد . نام این شهر از رودخانه مسکوا که در بخش های مختلف آن جریان دارد گرفته شده است . برای سفر به مسکو بستگی دارد که در کدام کشور ساکن باشید . با ما همراه باشید تا از میان راه های مختلف با بهترین راه سفر به مسکو آشنا شوید .

[caption id="attachment_4031" align="aligncenter" width="640"]بهترین راه سفر به مسکو بهترین راه سفر به مسکو[/caption]

بسیاری از شهرهای مهم اروپایی با مسیر ریلی ، هوایی و زمینی به مسکو متصل شده اند و دسترسی شان به این شهر راحت می باشد . حال اینکه گردشگران برخی از کشورها برای رسیدن به این شهر باید از چندین نوع وسیله حمل و نقل استفاده کنند .

[caption id="attachment_4032" align="aligncenter" width="640"]راه های سفر به مسکو راه های سفر به مسکو[/caption]

راه های سفر به مسکو عبارتند از :

تور مسکو

از نظر بسیاری از گردشگران شرکت در تور مسکو بهترین راه برای سفر به این شهر زیبا و تاریخی است . قیمت این تور با توجه به آپشن های انتخابی متفاوت می باشد . به طور مثال اگر هتلی 5 ستاره با موقعیتی عالی نسبت به جاذبه های مسکو رزرو شود ، زمان سفر مقارن با فصل پرگردشگر باشد و تعداد شب های اقامت بیشتر باشد باید هزینه بیشتری برای تور پرداخت نمود .

سفر به مسکو با هواپیما

اکثر شهرهای مهم اروپایی ، آمریکایی ، شمال آفریقا و آسیا پروازهای مستقیم به مسکو دارند . تهران نیز به عنوان پایتخت ایران از این امر مستثنی نبوده و در هفته چندین پرواز مستقیم توسط شرکت های هواپیمایی ایران ایر با هفته ای دو پرواز از تهران به مسکو و بالعکس ، ماهان ایر هفته ای 4 پرواز از تهران به مسکو و بالعکس و ایرفلوت روسیه با هفته ای 5 پرواز از تهران به مسکو و بالعکس انجام می پذیرد . اگر هزینه سفر برایتان اهمیت نداشته باشد ناوگان حمل و نقل هوایی یکی از بهترین راه های سفر به مسکو به شمار می آید . بهتر است برای رزرو بلیط هواپیما مسکو از هفته ها قبل اقدام کنید .

سفر به مسکو با قطار

سفر به مسکو با قطار از شهرهای هلسینکی ، برلین ، پاریس ، پراگ ، وین ، بوداپست ، آلماتی ، باکو ، پکن و ... فراهم شده و علاقه مندان با استفاده از شبکه ریلی قادر خواهند بود با طی صدها و هزاران کیلومتر خود را به مسکو برسانند . بهتر است بدانید که بین ایران و مسکو هیچ مسیر ریلی وجود ندارد و در صورت تمایل به استفاده از شبکه ریلی باید ابتدا به یکی از شهرهای قید شده در بالا سفر نمود که به نظر کار بیهوده ای است مگر اینکه قصد داشته باشید در شهر انتخابی نیز مدتی به گردش و تفریح بپردازید .

سفر به مسکو با اتوبوس

به طور کلی سفر از اروپا ، آسیا و سایر شهرهای روسیه به مسکو از طریق هواپیما و قطار آسان تر است . البته تعدادی از گردشگران به سبب هزینه مقرون به صرفه اتوبوس این وسیه نقلیه را برای سفر انتخاب می کنند . لوکس اکسپرس شرکتی است که سرویس های بین المللی بین مسکو و شهرهایی چون ورشو ، مینسک ، تارتو ، تالین ، بوداپست ، پراگ ، برلین و ... ارائه می دهد .

سفر به مسکو با خودرو

برخی از گردشگران به سبب بازدید از شهرهای مختلف در مسیر سفر به روسیه خودرو را انتخاب می کنند . در تمامی فرودگاه های روسیه و شهرهای بزرگ امکان اجاره خودرو فراهم شده است . بزرگراه های روسیه اغلب وضعیت مساعدی دارند . راه مستقیم برای رانندگی از آلمان ، لهستان و بلاروس جاده E30 است البته برای ورود به بلاروس باید مجوز داشت .

جاذبه های گردشگری مسکو

آرامگاه لنین در مسکو

آرامگاه لنین در مسکو

یکی از دلایل اصلی گردشگران تور روسیه از سفر به مسکو بازدید از جاذبه های متنوع این شهر است . در مسکو مجموعه ای از اماکن تاریخی ، موزه ها ، جاذبه های فرهنگی ، مراکز خرید مدرن و بازارهای محلی ، مراکز تفریحی و ... گرد هم آمده اند تا بر لذت سفر گردشگران بیافزایند . آرامگاه لنین در مسکو Lenin's Mausoleum Moscow یکی از ...
گالری ترتیاکوف مسکو

گالری ترتیاکوف مسکو

مسکو ، پایتخت روسیه شهری مملو از اماکن دیدنی است . در این شهر جاذبه هایی به چشم می خورد که شاید در هیچ کجای دنیا مورد مشابهی از آن وجود نداشته باشد . از جمله جاذبه های برتر مسکو می توان به موزه های غنی آن اشاره نمود . گردشگران تور روسیه در این موزه ها آثاری را مشاهده خواهند کرد که بخشی از ...
میدان مانژ مسکو ، میدانی مثلثی شکل در پایتخت روسیه

میدان مانژ مسکو ، میدانی مثلثی شکل در پایتخت روسیه

در مسکو اماکن دیدنی متعددی وجود دارند که به سبب قدمت ، اهمیت ، موقعیت و ویژگی های خاص در روسیه معروف شده اند . یکی از این اماکن دیدنی میدان مانژ مسکو Manezhnaya Square Moscow است که در نیمه اول قرن بیستم ساخته شده است . میدان مانژ مسکو ، میدانی مثلثی شکل در پایتخت روسیه است که با 6500 متر مربع وسعت توسط تعدادی ...
پارک فرهنگی و تفریحی گورکی در مسکو

پارک فرهنگی و تفریحی گورکی در مسکو

گردشگران تور روسیه در سفر به مسکو علاوه بر بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی می توانند سری به پارک های تفریحی و بوستان های مسکو زده و ساعتی را به استراحت ، تفریح و استفاده از فضای زیبای پارک اختصاص دهند . پارک فرهنگی و تفریحی گورکی در مسکو یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین پارک های مسکو است که در منطقه مرکزی ...
شاه توپ و شاه زنگ در مسکو

شاه توپ و شاه زنگ در مسکو

شهر مسکو در تاریخ پر فراز و نشیب روسیه و همچنین وقایع و رویدادهای مهم این کشور نقشی پر رنگ داشته و سال های سال عنوان دار پایتختی این سرزمین بوده است . در حالت کلی شهر مسکو با تاریخ روسیه عجین شده و جزئی جدایی ناپذیر از آن می باشد . امروزه مسکو با داشتن جاذبه ها و یادگارهایی از ادوار گذشته یکی از ...
میدان سرخ، قلب تاریخی مسکو

میدان سرخ، قلب تاریخی مسکو

مرکزیت میدان سرخ در مسکو و همچنین در بر گرفتن چندین مکان تاریخی و دیدنی موجب شده این میدان از اهمیت خاصی در روسیه و مسکو برخوردار گردد . میدان سرخ، قلب تاریخی مسکو است که روزهای پر تلاطم و تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته است در واقع این میدان محل اجتماع مردم از گذشته تا کنون می باشد . میدان سرخ ...
موزه پوشکین مسکو، از بزرگترین مجموعه های هنری جهان

موزه پوشکین مسکو، از بزرگترین مجموعه های هنری جهان

موزه ها از جمله جاذبه های مسکو هستند . در پایتخت روسیه چندین موزه دیدنی و ارزشمند وجود دارد که گردشگران تور روسیه می توانند از آن ها بازدید نموده و با گوشه ای از تاریخ پر فراز و نشیب مسکو و همچنین فرهنگ و هنر مردمان این سرزمین آشنا شوند . یکی از موزه های محبوب روسیه موزه دولتی هنرهای زیبای پوشکین مسکو است ...
کلیسای کازان در میدان سرخ مسکو

کلیسای کازان در میدان سرخ مسکو

در شهر تاریخی مسکو چندین کلیسای قدیمی وجود دارد که امروزه با ظاهر بیرونی فوق العاده ، طراحی داخلی زیبا و قدمتی زیاد به جاذبه های مسکو تبدیل شده اند . یکی از این کلیساهای قدیمی و دیدنی کلیسای کازان مسکو است . این کلیسا چندین بار در طول عمر حدودا چهارصد ساله خود مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفته تا به شکل کنونی حفظ ...
کلیسای سنت باسیل، از میراث جهانی یونسکو در مسکو

کلیسای سنت باسیل، از میراث جهانی یونسکو در مسکو

یکی از علل انتخاب مسکو برای سفر وجود جاذبه های تاریخی و فرهنگی متعدد در این شهر است . گردشگران تور روسیه در مسکو طیف وسیعی از دیدنی های جذاب و فوق العاده را که هر کدام از آن ها با ویژگی های منحصر به فرد از برترین ها در روسیه هستند پیش رو دارند . یکی از این جاذبه ها کلیسای جامع سنت باسیل ...
باغ وحش مسکو، اولین باغ وحش روسیه

باغ وحش مسکو، اولین باغ وحش روسیه

مسکو پایتخت روسیه است . گردشگران و مسافران تور روسیه به سبب تنوع در جاذبه های مسکو باید یک برنامه ریزی درست و حساب شده داشته باشند تا بتوانند به نحو احست از زمان سفر خود استفاده کنند . باغ وحش مسکو یکی از جاذبه های روسیه است که طیف وسیعی از گونه های جانوری را در یک مکان گرد هم آورده است . باغ ...

هتل های مسکو

هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی

هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی

هتل هالیدی این مسکو سوکولنیکی Holiday Inn Moscow Sokolniki از تاپ ترین هتل های ۴ ستاره در پایتخت روسیه است که تنها ۶ ایستگاه مترو از میدان سرخ مسکو و تئاتر بالشوی فاصله دارد . این هتل به پارک معروف سوکولنیکی و مرکز نمایشگاهی مشرف بوده و دارای مرکز تناسب اندام و استخر سرپوشیده برای استفاده مسافران و گردشگران تور مسکو می باشد . هتل هالیدی ...
هتل نشنال مسکو

هتل نشنال مسکو

هتل نشنال مسکو National Hotel Moscow هتلی 5 ستاره در قلب منطقه تاریخی ، فرهنگی و تجاری پایتخت روسیه است که فاصله کمی با برترین جاذبه های مسکو دارد . این هتل در سال 1903 میلادی توسط معمار سرشناس روسی الکساندر ایوانوف ساخته شده و با بیش از یک قرن قدمت از برجسته ترین و تاریخی ترین هتل های مسکو به شمار می اید . ...
هتل 3 ستاره کاسموس مسکو

هتل 3 ستاره کاسموس مسکو

هتل کاسموس مسکو هتلی 3 ستاره در پایتخت روسیه است که در سال 1979 در میرا پروسپکت راه اندازی شده و یکی از بزرگترین هتل های روسیه و اروپا محسوب می گردد . هتل کاسموس تا مرکز شهر و میدان سرخ حدود 9 کیلومتر فاصله دارد که گردشکران تور مسکو با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی علی الخصوص مترو در مدت زمانی 15 ...
هتل نووتل مسکو سنتر

هتل نووتل مسکو سنتر

هتل نووتل مسکو سنتر برای هر دو گروه مسافران تجاری و تفریحی مناسب بوده و با ظاهر شیشه ای مدرن از میهمانان خود استقبال می کند . نووتل مسکو سنتر از جمله هتل های 4 ستاره مسکو است که در منطقه تجاری شهر واقع شده و به اندازه درایوی 15 دقیقه ای از کاخ کرملین و میدان سرخ که هر دو از برترین جاذبه های ...
هتل ایزمایلو گاما مسکو

هتل ایزمایلو گاما مسکو

اگر در سفر به مسکو به دنبال هتلی سه ستاره برای صرفه جویی در هزینه ها هستید هتل ایزمایلو گاما مسکو می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما باشد . گردشگران از این هتل برای رسیدن به مرکز شهر مسکو می توانند از مترو استفاده نموده و در مدت زمانی 10 دقیقه ای به جاذبه هایی چون کاخ کرملین و میدان سرخ دسترسی ...
هتل آزیموت المپیک مسکو

هتل آزیموت المپیک مسکو

هتل آزیموت المپیک مسکو هتلی چهار ستاره در منطقه مرکزی پایتخت روسیه است که در نزدیکی گاردن رینگ مسکو واقع شده و مجموعه ای از امکانات و خدمات مناسب را در خود جای داده است . آزیموت المپیک در فاصله 5 کیلومتری کاخ کرملین و میدان سرخ که هر دو از برترین جاذبه های مسکو هستند واقع شده است . گردشگران برای مراجعه به موقعیت ...
هتل ایزمایلو دلتا مسکو

هتل ایزمایلو دلتا مسکو

هتل ایزمایلو دلتا مسکو هتلی 4 ستاره است که در نزدیکی پارک جنگلی ایزمایلو واقع شده و گزینه ای مناسب برای مسافران تجاری و تفریحی می باشد . این هتل با استفاده از مترو مسکو تقریبا 10 دقیقه از قلب مسکو و جاذبه هایی چون میدان سرخ و کاخ کرملین فاصله دارد . ایزمایلو دلتا توسط پارک ایزمایلو و ایزمایلو کرملین احاطه شده و نزدیک ...
هتل رادیسون رویال مسکو

هتل رادیسون رویال مسکو

هتل رادیسون رویال مسکو هتلی 5 ستاره است که در امتداد ساحل رودخانه مسکوا واقع شده و یکی از بلندترین ساختمان های شهر می باشد . در شعاع 3.5 کیلومتری این هتل چند تا از برترین جاذبه های مسکو وجود دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موزه پوشکین ، خیابان آربات ، میدان سرخ ، کلسیای سنت باسیل و کاخ کرملین ...
هتل رادیسون بلو مسکو

هتل رادیسون بلو مسکو

اگر در سفر به مسکو قصد دارید در یک هتل 4 ستاره مجهز و لوکس اقامت کنید هتل رادیسون بلو مسکو یکی از گزینه های پیش روی شماست . این هتل در فاصله 5 کیلومتری از کاخ کرملین ، میدان سرخ و تئاتر بالشوی واقع شده و با چند دقیقه پیاده روی ایستگاه متروی بلورسکایا در دسترس خواهد بود . هتل 4 ستاره رادیسون بلو ...
هتل هیلتون مسکو

هتل هیلتون مسکو

هتل لوکس و مجلل هیلتون مسکو در منطقه مرکزی مسکو در خیابان Kalanchevskaya واقع شده و طیف وسیعی از امکانات رفاهی و تفریحی را در اختیار گردشگران قرار می دهد . هتل هیلتون مسکو در فاصله 400 متری ایستگاه مترو Komsomolskaya قرار گرفته که این ویژگی ، دسترسی به سایر نقاط شهر و مراکز دیدنی و تفریحی مسکو را آسان می سازد . با توجه ...

مراکز تفریحی مسکو

پارک فرهنگی و تفریحی گورکی در مسکو

پارک فرهنگی و تفریحی گورکی در مسکو

گردشگران تور روسیه در سفر به مسکو علاوه بر بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی می توانند سری به پارک های تفریحی و بوستان های مسکو زده و ساعتی را به استراحت ، تفریح و استفاده از فضای زیبای پارک اختصاص دهند . پارک فرهنگی و تفریحی گورکی در مسکو یکی از پربازدیدترین و محبوب ترین پارک های مسکو است که در منطقه مرکزی ...
هیجان و تفریح در مسکو

هیجان و تفریح در مسکو

هیجان و تفریح در مسکو یکی از مهم ترین برنامه های گردشگران در سفر به پایتخت روسیه است . با اینکه که اغلب گردشگران بیشتر زمان خود را به خرید و بازدید از برترین جاذبه های روسیه در مسکو اختصاص می دهند اما آنان به گونه ای برنامه ریزی می کنند که مراکز سرگرمی و انواع تفریحات مسکو را از دست ندهند . از آنجایی ...
بهترین پارک های تفریحی مسکو

بهترین پارک های تفریحی مسکو

شهر دیدنی مسکو همه چیز برای گردشگران دارد از هتل های لوکس و معمولی گرفته تا پارک ها و بازارهای محلی . گردشگران در این شهر زیبا می توانند از جاذبه های تاریخی و فرهنگی متنوع بازدید کنند ، از بازارها و مراکز خرید مسکو سوغاتی تهیه کنند ، در مراکز تفریحی سرگرم شوند ، به تماشا اپرا و باله بروند ، از کاخ های ...
تفریحات رایگان مسکو

تفریحات رایگان مسکو

در شهر توریستی و تاریخی مسکو از تایم در نظر گرفته شده برای تور چیزی اضافی نمی ماند تا گردشگران را از انتخاب این تور پشیمان کند چرا که این شهر مملو از چیزهای دیدنی و تجربه کردنی است . مسکو یکی از گران ترین شهرهای جهان است و برای دیدن بسیاری از جاذبه های مسکو باید با پرداخت پول بلیط تهیه نمود . اما ...

مراکز خرید مسکو

راهنمای خرید ارزان در مسکو

راهنمای خرید ارزان در مسکو

مسکو از همه نظر سیاسی ، اقتصادی ، گردشگری ، فرهنگی ، آموزشی و ... در روسیه یکی از بهترین هاست . تنوع جاذبه های تاریخی و دیدنی ، مراکز تفریحی ، گزینه های خرید و همچنین زیرساخت های مناسب گردشگری سبب شده سالانه میلیون ها گردشگر این شهر را برای سفر انتخاب کرده و با تور مسکو همراه شوند . در این شهر زیبا ...
مراکز خرید معروف مسکو

مراکز خرید معروف مسکو

مسکو به عنوان پایتخت کشور پهناور روسیه از تمامی جهات گردشگری ، اقتصادی ، آموزشی ، مالی ، تاریخی ، فرهنگی و ... یکی از بهترین ها در سرزمین تزارها می باشد . در این شهر توریستی زیرساخت ها و امکانات رفاهی مناسبی به منظور استفاده گردشگران تور روسیه فراهم شده تا آنان در خلال بازدید از جاذبه های تاریخی و فرهنگی و همچنین خرید ...
بهترین سوغاتی که می توانید از مراکز خرید مسکو بخرید

بهترین سوغاتی که می توانید از مراکز خرید مسکو بخرید

خیلی ها علاقه دارند وقتی به شهری سفر می کنند از آنجا برای خود و آشنایانشان یادگاری و سوغاتی هر چند کوچک تهیه کنند تا با هر بار دیدن این ره آورد خاطرات خوب سفر در ذهنشان تداعی گردد . شهر مسکو که پایتخت روسیه است سوغاتی های متنوعی دارد که هر گردشگر تور مسکو می تواند با توجه به بودجه و سلیقه خود موردی ...

رستوران های مسکو

رستوران ابلوموف مسکو

رستوران ابلوموف مسکو

روسیه دارای غذاهای مقوی و متنوعی است که گردشگران در سفر به این کشور پهناور می توانند ان ها را امتحان کنند . در تمامی شهرهای روسیه رستوران ها و غذاخوری هایی به چشم می خورند که انواع غذاهای اصیل روسیه را برای مشتریان خود سرو می کنند . در مسکو نیز تنوع رستوران هایی که در منوی خود غذاهای سنتی دارند زیاد است . ...
کافه پوشکین در مسکو

کافه پوشکین در مسکو

کافه پوشکین در مسکو از برترین رستوران های روسیه است که ادبیات ، هنر ، تاریخ و لذت سرو غذاهای خوشمزه را در هم آمیخته و به مشتریان خود ارائه می دهد . کافه رستوران پوشکین یک گالری زیبای هنری در بلوار Tverskoy می باشد و گردشگران تور مسکو با مراجعه به این مکان گویی وارد قرن هجدهم میلادی شده اند . کافه پوشکین مسکو ...
خوشمزه ترین غذاهای مسکو

خوشمزه ترین غذاهای مسکو

در سال های اخیر بازار سفر به کشور روسیه رونق گرفته و تور روسیه مورد استقبال واقع شده است . در میان شهرهای سرزمین ترازها مسکو به عنوان پایتخت روسیه سهم زیادی در جذب گردشگر دارد این شهر پر از جاذبه های دیدنی است که دیدن تمامی آن ها وقت زیادی لازم دارد . قبل از سفر موارد مختلفی ذهن گردشگران را به خود مشغول ...
معروف ترین رستوران های مسکو

معروف ترین رستوران های مسکو

مسکو یک شهر توریستی در روسیه و پایتخت این کشور است که در آن همه چیز از جاذبه های متعدد و مراکز تفریحی محبوب تا رستوران ها و هتل هایی با قیمت مختلف برای داشتن یک سفر به یادماندنی فراهم می باشد . با توجه به این زیر ساخت های مناسب برگزاری تورهای متعدد به این شهر دور از انتظار نیست و هر ساله گردشگران ...
رستوران های ایرانی مسکو

رستوران های ایرانی مسکو

بعد از رزرو هتل ، یکی دیگر از دغدغه های گردشگران در سفر به مسکو انتخاب رستوران مناسب برای سرو وعده های غذایی است . رستوران های مسکو متنوع هستند از رستوران های گران قیمت و لوکس تا غذاخوری های محلی و کافه های کوچک . برخی از رستوران ها متخصص در طبخ و ارائه غذاهای روسیه هستند و برخی دیگر نیز طیف وسیعی از ...
خط ویژه روسیه
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۴ ۴ ۹

سفارتخانه روسیه

سفارت روسیه در تهران

نام سفیر : لوان جاگاریان

آدرس : خیابان نوفل لوشاتو- شماره 39

تلفن : 66701161 - 66701162

فکس : 66701652

تهران خیابان مطهری ، خیابان علی اکبری پلاک ۸۵ کدپستی: ١۵۷۶۹۵۷۷۱۹
۰ ۲ ۱ - ۴ ۳ ۶ ۷ ۴ ۳ ۶ ۷
error: Content is protected !!
همین حالا تماس بگیرید